Czy mozna zajsc w ciaze kilka dni przed miesiaczka?

kochalam sie z partnerem 1 maja 3 maja dostalam miesiaczke a powinna byc 9 maja. okres trwal 4 dni pozniej mialam dziwne uplawy przez tydzien czasu po tym mialam takie jakby skurcze w pochwie i bolal mnie dół brzucha mam tez wrazliwe piersi bola mnie sutki prosze o pomoc dziekuje
ula2425
zapytał 4 lata temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

ania3010
0
ania3010 | 4 lata temu | 1405 pkt
Zawsze (w ciągu całego cyklu) można zajść w ciążę. Nawet podczas miesiączki.
0
Nie nie biore tabletek i zabezpieczenia tez nie bylo. A czy ginekolog juz bedzie widzial ciaze ? – ula2425

– 4 lata temu

0
Test będzie widział. Po 6-8 dni już widzi :) – ania3010

– 4 lata temu

weriontu
0
weriontu | 3 lata temu | 215339 pkt
Teoretycznie, przed samą miesiączka są dni niepłodne. Wszystko zależy jednak od organizmu i właściwie nie możemy same określić, kiedy są dni płodne czy niepłodne. Jest wiele kobiet, które zachodziły w ciąże współżyjąc "niby" w dni niepłodne. Zawsze więc należy się zabezpieczać. Jeżeli dostałaś miesiączkę nie masz się czym martwić, w ciążę nie zaszłaś. Co do innych objawów, nawet gdybyś zaszła w ciążę, w tak wczesnej jej fazie nie ma jeszcze tego typu objawów. Nie panikuj więc, a na pewno wszystko będzie ok.
aneczka173
0
aneczka173 | 15 mies. temu | 98187 pkt
Jak najbardziej można. Tak na prawdę można zajść w ciążę w ciągu całego cyklu, nawet podczas krwawienia. Nie jest to oczywiście często spotykane. Zazwyczaj podczas krwawienia oraz 2-3 dni przed wystąpieniem miesiączki występują dni bezpłodne. Jednak jak już powiedziałam, bardzo dużo zależy od organizmu kobiety. Są to dość indywidualne sprawy.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.