Czy mozna zajsc w ciaze kilka dni przed miesiaczka?

kochalam sie z partnerem 1 maja 3 maja dostalam miesiaczke a powinna byc 9 maja. okres trwal 4 dni pozniej mialam dziwne uplawy przez tydzien czasu po tym mialam takie jakby skurcze w pochwie i bolal mnie dół brzucha mam tez wrazliwe piersi bola mnie sutki prosze o pomoc dziekuje
ula2425
zapytał 4 lata temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

ania3010
0
ania3010 | 4 lata temu | 1405 pkt
Zawsze (w ciągu całego cyklu) można zajść w ciążę. Nawet podczas miesiączki.
0
Nie nie biore tabletek i zabezpieczenia tez nie bylo. A czy ginekolog juz bedzie widzial ciaze ? – ula2425

– 4 lata temu

0
Test będzie widział. Po 6-8 dni już widzi :) – ania3010

– 4 lata temu

weriontu
0
weriontu | 4 lata temu | 223298 pkt
Teoretycznie, przed samą miesiączka są dni niepłodne. Wszystko zależy jednak od organizmu i właściwie nie możemy same określić, kiedy są dni płodne czy niepłodne. Jest wiele kobiet, które zachodziły w ciąże współżyjąc "niby" w dni niepłodne. Zawsze więc należy się zabezpieczać. Jeżeli dostałaś miesiączkę nie masz się czym martwić, w ciążę nie zaszłaś. Co do innych objawów, nawet gdybyś zaszła w ciążę, w tak wczesnej jej fazie nie ma jeszcze tego typu objawów. Nie panikuj więc, a na pewno wszystko będzie ok.
aneczka173
0
aneczka173 | 21 mies. temu | 100723 pkt
Jak najbardziej można. Tak na prawdę można zajść w ciążę w ciągu całego cyklu, nawet podczas krwawienia. Nie jest to oczywiście często spotykane. Zazwyczaj podczas krwawienia oraz 2-3 dni przed wystąpieniem miesiączki występują dni bezpłodne. Jednak jak już powiedziałam, bardzo dużo zależy od organizmu kobiety. Są to dość indywidualne sprawy.