Co dać w prezencie?

Co dać chłopakowi na 18 urodziny ? Lubi motocykle, samochody.. Myślałam nad jakimś małym samochodzikiem albo motocyklem ale nie wiem czy nie uzna tego za głupie..
Jakie macie pomysły ?
Jerry
zapytał 5 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 5 lat temu | 223714 pkt
Powinnaś podpytać jego znajomych co on lubi. Może sama zauważysz, ze coś mu się podoba np na mieście. Ja wychodzę z założenia, że jeśli nie mam pomysłu na prezent to po prostu pytam co dana osoba chciałaby dostać. Jest to lepsze niż kupno czegoś nietrafionego. Na 18 urodziny można dać coś śmiesznego, co kojarzy się z wejściem w dorosłość. Dobrym pomysłem jest też książka o ile lubi czytać. Jeśli lubi samochody to myślę, że trafionym prezentem byłby sterowany samochód ;-) Każdy mężczyzna chciałby taki mieć.
Smerfetka
0
Smerfetka | 5 lat temu | 31937 pkt
Może jakiś gadżet na motor lub do samochodu? Jeśli chłopak dużo jeździ samochodem przyda mu się odkurzacz do niego. Fajnym pomysłem jest kubek termiczny podgrzewany przez zapalniczkę. Z droższych rzeczy - jakiś odtwarzacz/cb radio. Gdy mowa o motorze to może nowy strój, obuwie, rękawiczki? Warto podpytać się chłopaka, czy nie potrzebuje czegoś. Może jest coś, o czym marzy. Jeśli jest to droższe, zawsze można zrzucić się ze znajomymi, rodziną.
anniejacqueline
0
anniejacqueline | 5 lat temu | 5682 pkt
Prezent na 18 powinien być taki, by został na długo nie tylko w pamięci ale i w rzeczywistości. Jeżeli lubi samochody lub motocykle mogłabyś mu kupić jakiś ładny porządny brelok z samochodem lub motocyklem i zanieść do grawera, żeby wygrawerował mu np. datę urodzin, lub coś co chcesz mu przekazać. To na pewno zostanie na długo i będzie mu o Tobie przypominać. Dobrym pomysłem jest także kupienie biletów do teatru na jakiś ciekawy spektakl i przy okazji razem moglibyście skorzystać.
Karo
0
Karo | 2 dni temu | 6879 pkt
Może jakiś gadżet na motor lub do samochodu? Jeśli chłopak dużo jeździ samochodem przyda mu się odkurzacz do niego. Fajnym pomysłem jest kubek termiczny podgrzewany przez zapalniczkę. Z droższych rzeczy - jakiś odtwarzacz/cb radio...

dołożę jeszcze jeden pomysł, modny ostatnio prezent dla kierowców, czyli profesjonalny alkomat ten model Alkomat pro x-5 z lucann.pl chyba nie będzie za drogi?

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.