Co można dać chłopakowi na 18 urodziny?

anonim
zapytał 4 lata temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

Jenna
0
Jenna | 4 lata temu | 212 pkt
Wszystko zależy od naszych możliwości, tego, jakie relacje łączą nas z danym mężczyzną oraz czy kupujemy prezent sami czy może większą grupą.

Jednym z najczęstszych prezentów jest alkohol, najlepiej jakiś dobry gatunkowo, whiski, rum lub lepszej jakości wódka.
Jeżeli posiadamy wiedzę odnośnie gustu chłopaka można podarować mu coś z garderoby- elegancką koszulę, T-shirt, skórzany pasek, sweter. Tutaj jednak należy uważać- nie wszystko, co nam się podoba musi być atrakcyjne dla obdarowanego.

Można pomyśleć o kosmetykach lub perfumach, jednak tu też trzeba liczyć się z nietrafionym pomysłem.

Niezłym pomysłem są również gadżety i akcesoria, takie jak skórzany portfel, torba na sprzęt na siłownię, plecak górski, zegarek. Ważne jest jednak, aby takie rzeczy były wysokiej jakości.

Jeżeli znamy pasje i marzenia solenizanta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić mu wymarzone rolki,gitarę, skok spadochronem lub opłacić kurs prawa jazdy. Są to już jednak droższe prezenty.

Miłośnicy gier nie obrażą się otrzymując jakąś w prezencie urodzinowym. A może płyta jego ulubionego zespołu lub książka ukochanego autora?
Jeżeli kompletnie brak nam pomysłu, można podarować pieniądze, chłopak już sam będzie wiedział, co z nimi zrobić.
Jeżeli boimy się, że wyda je w niewłaściwy sposób, dobrym pomysłem jest bon podarunkowy do zrealizowania w konkretnym sklepie.

Większość mężczyzn to łakomczuchy- coś słodkiego do prezentu będzie zawsze mile widziane :)
lady-margot
0
lady-margot | 4 lata temu | 77201 pkt
Na pewno ciężej jest wybrać prezent dla chłopaka niż dla dziewczyny. Dobierz prezent do zainteresowań obdarowywanego 18-latka: piłka dla sportowca, model samochodu czy album dla fana motoryzacji, element zbioru dla kolekcjonera itp. Poza tym możesz kupić jakieś ciuszki, znając gust chłopaka możesz kupić bluzę, t-shirt, spodenki, czapkę itp, z których na pewno się ucieszy. Fajny pomysł to zorganizowanie wspólnego weekendowego wyjazdu np. na narty lub spotkania np. w knajpie dla większej liczby uczestników. Dodatkowo warto do prezentu dołączyć pamiątkową kartkę z życzeniami oraz butelkę dobrego alkoholu.
maras
0
maras | 3 lata temu | 3777 pkt
Może jakieś gadżety militarno-surwiwalowe by mu się spodobały? Spory wybór takich przedmiotów można znaleźć na http://www.bron.pl/ mają nawet niskie ceny.
elemele
0
elemele | 3 lata temu | 16706 pkt
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent jest gadżet elektroniczny. Może ipod? Albo profesjonalna mp3 do biegania? W ostateczności zegarek.
Mirana
0
Mirana | 3 lata temu | 2637 pkt
mnie też się wydaje że zegarek byłby w porządku

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.