Co można robić w wolnym czasie będąc nad morzem?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

7 odpowiedzi obeznanych

Ligeia
0
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Akurat nad morzem jest ogromna ilość możliwości spędzania wolnego czasu. Poza pływaniem i opalaniem są to spacery połączone z szukaniem muszli czy bursztynów, sporty wodne, jeździectwo, zwiedzanie portów i muzeów historii morskiej czy też "klasyczne" rozrywki: wyjście do klubu czy pubu. Wszystko zależy od tego, gdzie akurat się znajdujemy, jakie mamy możliwości i budżet przeznaczony na spędzanie wolnego czasu.
joannaUP
0
joannaUP | 8 lat temu | 285 pkt
Spędziłam ostanie wakacje nad morzem 3 miesiące :) zabawa połączona z pracą. Morze to mnóstwo atrakcji :) spacery po plaży, imprezy na plaży , zbieranie muszelek :) leniuchowanie na kocu :P kąpiele w morzu, wspólne oglądanie zachodów słońca :) Odwiedzanie urokliwych kawiarenek i małych smażalni ryb :) Wieczorami chodzenie na tzw, promenady o, oglądanie ulicznych występów Odwiedzanie Pub i Barów oraz dyskotek :) Dla bardziej aktywnych sporty wodne, siatkówka plażowa :) Zwiedzanie muzeów, portów, rejs statkiem :)
szabu
0
szabu | 8 lat temu | 6398 pkt
Przede wszystkich plażować i kąpać się - głównie po to jedzie się nad morze. Prócz tego można spacerować brzegiem, robić zamki z piasku czy grać w piłkę plażową. Prócz tego czeka nas wiele atrakcji - liczne puby, dyskoteki czy restaurację, gdzie warto posilić się świeżą rybą. W zależności od tego, gdzie jesteśmy na pewno znajdziemy też wiele miejsc do zwiedzania - stare okręty, kościoły czy malownicze starówki.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Głównym sposobem na spędzanie czasu nad morzem jest wypoczynek na plaży i pływanie w morzu. Jednakże czas można spędzić na wiele innych sposobów. Spacery brzegiem plaży, poszukiwanie i wyławianie "skarbów" z morskiej piany, sporty plażowe to tylko kilka z możliwości. Na plażach czekają liczne atrakcje przygotowane dla turystów - przejażdżki skuterami wodnymi lub dmuchanymi pontonami za owymi skuterami, surfing, narty wodne, loty paralotniami nad wodą (to rzadko w Polsce, ale w innych krajach jest to popularna rozrywka). Będąc nad morzem grzechem byłoby nie spróbowanie morskich przysmaków. I tu znowu większy wybór smaków i potraw mamy będąc nie nad Bałtykiem np. nad Morzem Środziemnomorskim - ryby i owoce morza oferuje każda knajpka, na plażach można je jeść świerzutkie przyrządzane na naszych oczach. Koniecznie trzeba też w wolnym czasie zwiedzić atrakcje turystyczne miasta, w którym przebywamy. A potem odpoczywajmy, wylegując się w słońcu przy drinku z palemką :)
dan
0
dan | 5 lat temu | 50 pkt
ciekawym sportem jest też żeglarstwo, możesz wybrać jakąś szkółkę żeglarską czy obóz, ważne, żeby mieli dobry sprzęt i porządne liny żeglarskie, mi żeglarstwo przynosi dużo frajdy, więc polecam
aneczka173
0
aneczka173 | 5 lat temu | 100735 pkt
Wszystko zależy od pogody. Jeśli jest ciepło to oczywiście na pierwszym planie są atrakcje wodne- opalania, surfowanie, piłka siatkowa. Jeśli pogoda jest gorsza, to można zwiedzać. Nad morzem jest wiele super rzeczy do zobaczenia. Wszystko zależy od miasta jakie wybierzemy.
mp
0
mp | 5 lat temu | 32268 pkt
Wiele zależy od wieku wczasowicza, od miejscowości, a także od pogody. W słoneczny dzień dobrym pomysłem jest spacerowanie lub leżenie na plaży i wsłuchiwaniu się w relaksujący szum morza. Dla młodszych atrakcyjne będzie lepienie figur w piasku na plaży. W większych miejscowościach zazwyczaj są wesołe miasteczka. Jest tam wiele atrakcji, które wypełnią wolny czas. W miejscowościach nadmorskich są także atrakcje w postaci przejażdżek bananem, na nartach wodnych, itp. W czasie niepogody można udać się do jakiejś miłej knajpki, których w nadmorskich miejscowościach jest wiele. Można także udać się do kina lub ciekawego muzeum. Zimą polecam lodowiska.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.