Co na prezent na chrzciny?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

twingo4066
0
twingo4066 | 6 lat temu | 2626 pkt
Myślę, że na pewno dobrym pomysłem, który zawsze się sprawdzi jest łańcuszek z medalikiem. Gdy dziecko podrośnie, będzie mogło nosić taki łańcuszek latami. Jeśli nie jesteśmy pewni co kupić, włóżmy po prostu gotówkę do koperty i kartkę. Młodym rodzicom gotówka zawsze się przyda. Jeśli jesteśmy chrzestnymi, w przypadku kobiety, powinna kupić szatkę do chrztu. Z kolei ojciec chrzestny powinien kupić świecę.
synek
0
synek | 6 lat temu | 5037 pkt
NA chrzciny polecam "coś" dla dziecka, a nie rodzica. Często bywa, że prezent jest dla rodzica w postaci jakiegoś wysokoprocentowego trunku. Miłym prezentem są jakieś zabawki czy ubrania dla dziecka. Wszystko jest kwestią gustu.
goska
0
goska | 6 lat temu | 100 pkt
Jest bardzo wiele pomysłów na prezent na chrzciny. Na chrzciny moim zdaniem warto jest zawsze wrzucić trochę pieniążków do koperty. Bardzo często młodym rodzicom jest bardzo ciężko. Dziecko to masa radości, ale także ogrom wydatków. A wszystkie dziecięce akcesoria, nawet same pieluszki nie należą do tanich artykułów. Warto oprócz pieniążków dać coś od siebie. Ja uwielbiam dawać gotowe zestawy, które można kupić na allegro. W zależności od rodzaju zestawu może on składać się z pieluszek, kocyka, ręcznika, skarpetek, rękawiczek, pluszowego misia, smoczka, czy ubranek. Naprawdę jest w czym wybierać, przy czym cena naprawdę przystępna. Te wszystkie wcześniej wymienione artykuły są układane na przykład w tort lub w samochodzik. Wyglądają naprawdę efektownie, a przy tym wszystkie rzeczy wchodzące w skład zestawu są naprawdę bardzo potrzebne. Jeśli wolimy coś tradycyjnego warto wybrać np ubranka dla dziecka, nie musza być to ubranka na tak małego maluszka. Możemy już kupić ciuszki na roczek - dzieciątko dorośnie i ciuszki na pewno się przydadzą, a większość rodziny zapewne kupi rzeczy dla mniejszego dziecka, które nie zdąży wynosić aż tylu ubranek. Pamiętajmy, przy wyborze prezentu, że dzieci szybko rosną i warto kupować zabawki przeznaczone na dłuższy okres, niezależnie od wieku - np pluszowy mis. Dzieciaczki uwielbiają pluszaki, a misiaków nigdy za wiele!
aneczka173
0
aneczka173 | 6 lat temu | 100735 pkt
Moim zdaniem dobrze jest kupić coś małemu dziecku co będzie dla niego pamiątką za parę lat, jak dorośnie. Bardzo częste są złote, bądź srebrne łańcuszki z medalikiem Matki Boskiej. Ja swojemu chrześnikowi dałam pieniądze oraz biblię z dedykacją. Pieniądze są uniwersalne, a jeśli chodzi o książkę to mam nadzieję, że będzie pamiątką.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.