Co należy zabrać do szpitala na poród?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Kobieta powinna przede wszystkim uświadomić sobie, że nigdy nie wiadomo kiedy nagle będzie musiała jechać do szpitala. Dlatego warto 'spakować walizki' wcześniej. Bagaż, który dobrze zabrać ze sobą do szpitala może rozmiarami przypominać ten, który bierzemy na dwu tygodniowe wakacje! Tak, tak. No więc rzeczy, które napewno będą potrzebne to piżama/koszula nocna (często dają je w szpitalu, jednak wiadomo - w swojej lepiej), oczywiście komplety bielizny, koszule (najlepiej rozpinane, łatwiej będzie karmić nasze maleństwo po porodzie), ulubioną poduszkę, misia, klapki pod prysznic, szlafrok, kapcie, środki do higieny, kosmetyki. Można wziąć ze sobą książkę, gazety, odtwarzacz mp3 - cokolwiek co zapobiegnie nudzie (bo takie momenty też nas czekają!). Poza tym pamiętajmy o rzeczach dla naszego małego Skarba - śpioszki, pajacyki, czapeczki, skarpeteczki, kocyki.. i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz - APARAT, aby uwiecznić pierwsze chwile razem z naszym dzidziusiem!
onka89
0
onka89 | 7 lat temu | 3391 pkt
Kilka ważnych rzeczy. Piżamę, najlepiej dwie. Kosmetyczkę z przyborami osobistymi. Należą do nich szczoteczka do zębów, szampon, kosmetyki. Ważne też są klapki pod prysznic, klapki po chodzenia do szpitala. Żeby się nie nudzić, można zabrać sobie coś dla rozrywki, np. książkę, zapas gazet, albo krzyżówki.
krawczyk.ania89
0
krawczyk.ania89 | 4 lata temu | 43850 pkt
Trzeba się "przygotować" jak na wyjazd z domu, kilku dniowy. Warto zabrać piżamę. Inne ważne rzeczy, to środki czystości, jak na przykład: ręcznik, mydło, szampon, klapki pod prysznic, itd. Można też zabrać sobie coś dla "rozrywki" i "zabicia" czasu. Każdy najlepiej wie sam, co to jest takiego. Może to być ksiązka, gazeta, komputer, krzyżówki, itd.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.