Co robić jak wypadają włosy?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

arleena36
0
arleena36 | 6 lat temu | 2548 pkt
Proponuję podciąć końcówki, żeby troszkę odciążyć fryzurę. Nadmierne wypadanie włosów może świadczyć o niedoborze jakichś witamin w organiźmie, jeżeli problem jest spory to idź do dermatologa. JEżeli natomist, zależy Ci po prostu na polepszeniu stanu włosów i nie wypada ich tak dużo żeby iść z tym do specjalisty, to polecam tabletki ze skrzypu polnego czy suplementy diety z witaminą A+E. Niektóre odżywki też mogą pomóc, zalecam jednak te z apteki lub domowej roboty (do spłukiwania) ponieważ niektóe mogą tylko niepotrzebnie obciążać włosy.
aneczka173
0
aneczka173 | 6 lat temu | 100735 pkt
Na samym początku warto je podciąć, chociaż końcówki, ze dwa centymetry. Następnie skonsultujmy się w aptece z farmaceutą i kupmy jakiś dobry szampon przeciw wypadaniu włosów. Co więcej na okres kuracji odstawmy prostownicę i suszarkę. Te przyrządy bardzo szkodzą włosom i mogą być przyczyną ich wypadania. Co więcej starajmy się ich nie farbować i nie obciążać zbędnymi kosmetykami.
apanqq5
0
apanqq5 | 6 lat temu | 5297 pkt
Wypadanie włosów to problem poważny zwłaszcza dla kobiet, składa się na to wiele czynników m.in wiek, nadmiar stresu, hormony oraz uwarunkowania genetyczne. Aby częściowo zahamować lub całkowicie powstrzymać wypadanie włosów warto dowiedzieć się o przyczynę ich utraty. Aktualnie istnieje wiele sposobów by tego dokonać od kuracji domowych czyli stosowania wszelakich ampułek VISCHY Aminexil PRO które polecam bo naprawdę działają, po wszelakie zabiegi laserowe.. ważne jest by zabdać również o naszą dięte która również ma na to duży wpływ. Jeśli używasz z dużą częstotliwością suszarki i prostownicy, oraz w nadmiernych ilościach wszelakich kosmetyków do włosów powinnaś postarać się w jakimś stopniu to ograniczyć.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.