Co włożyć do pochwy?

anonim
zapytał 5 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Richie112
0
Richie112 | 5 lat temu | 30668 pkt
Pochwa nie jest przystosowania do wkładania w nią niezidentyfikowanych przedmiotów codziennego lub nie codziennego użytku. Jeśli kobieta czuje duże potrzeby seksualne i stara się je jakoś zaspokoić, to najlepiej udać się do sexshopu i wybrać gadżet stworzony idealnie dla nas.
synek
0
synek | 5 lat temu | 5037 pkt
ogólne założenie jest takie, żeby do pochwy wchodził tylko i wyłącznie męski członek. wiele samotnych kobiet lub niespełnionych w seksie zaczynają same się kochać wkładając do pochwy różne przedmioty. najlepiej byłoby wybrać się do sexshopu i kupić tam masażer (wibrator) który kształtem i wielkością przypomina członek. niektóre kobiety wkładają sobie same do pochwy palce, czy wydłużone przedmioty lub warzywa.
weriontu
0
weriontu | 4 lata temu | 223714 pkt
Z tego co wiem to pochwa nie jest przystosowana do tego, by wkładać do niej różne przedmioty. Jej budowa anatomiczna pozwala na to, by wprowadzić męski członek w celu prokreacji. Wiadomo jednak, że ludzka wyobraźnia nie ma granic i czytałam kiedyś w reportażu w gazecie o tym co ginekologowie wyciągali z kobiecej pochwy. Były to warzywa, telefony komórkowe a nawet szklanki. Jeśli kobieta ma ochotę na zabawę to powinna kupić gadget w sex-shopie, wkładanie do pochwy innych rzeczy może skończyć się ich zakleszczeniem i koniecznością wstydliwej wizyty u lekarza.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.