Co zabrać na wycieczkę do Grecji?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 6 lat temu | 223714 pkt
Z powodu silnego słońca w Grecji bardzo ważne jest zaopatrzenie się w okulary przeciwsłoneczne i kremy z mocnym filtrem. Najważniejsze jest zabranie greckiej waluty, czyli Euro. Ponadto nie zapomnijmy o zabraniu ze sobą podstawowych lekarstw i dokumentów. Grecja jest miejscem, gdzie dostaniemy wszystkie produkty ewentualnie zapomniane z Polski. Plaże często bywają w tym regionie skaliste, dlatego warto zabrać ze sobą specjalne buty do pływania. Nie zapomnijmy o t-shirtach, krótkich spodenkach oraz o lekach, które przyjmujemy na co dzień.
aneczka173
0
aneczka173 | 4 lata temu | 100735 pkt
To zależy kiedy jedziemy do Grecji. Jeśli w lato, czyli w porze roku kiedy większość osób się tam wybiera, musimy zabrać przede wszystkim mocny krem do opalania. W Grecji w lecie jest bardzo gorąco i upalnie, musimy zabezpieczyć się przed słońcem. Poza tym krótkie ubrania i kapelusz słomkowy. Jeśli zaś chodzi o zimę, raczej nie trzeba brać specjalnych rzeczy. W zimie w Grecji nie jest bardzo zimno.
Bocian89
0
Bocian89 | 4 lata temu | 275 pkt
Weź swoją kobietę, olejek do opalania i dużo kasy, bo drogo tam jest ;)
Nie zapomnij także żeby zabrać ze sobą dobry humor który jest podstawą udanego urlopu w dzisiejszych czasach. Patrząc na bieg życia codziennego czasem udajemy się na urlop z nastawieniem bojowym do pracy cały czas ;)

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.