Co zrobić żeby kobiety spostrzegały mężczyznę jako atrakcyjną, interesującą i zabawną osobę?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

Ligeia
1
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Problematyka wizerunku danej osoby w oczach innych, zwłaszcza osób płci przeciwnej, jest kwestią bardzo złożoną. Kształtuje go wiele czynników, takich jak cechy wyglądu czy osobowość, na które nie zawsze mamy wpływ. Jest jednak szereg sposobów, które mogą pomóc w ukształtowaniu pozytywnego wizerunku u płci przeciwnej.

Po pierwsze - wygląd zewnętrzny. Wiadomo, że takich rzeczy, jak wzrost, karnacja czy kolor włosów nie można raczej zmienić, a jeśli nawet można, to zmiana niekoniecznie musi okazać się faktycznie korzystna. Na pewno warto zadbać o rzeczy, które większość kobiet ceni, a mianowicie o czystość, schludność i własny styl. Większość kobiet ceni u mężczyzn dbanie o siebie, przejawiające się w higienie, używaniu dobrej wody po goleniu, schludnym, czystym ubiorze. Facet niekoniecznie musi być modny w sensie gonienia za trendami, ale musi być schludny i zadbany, musi także mieć swój gust i styl.

Po drugie - warto zadbać o stronę intelektualną swojego wizerunku. Image prostego macho, któremu kobiety zawsze wybaczą nie jest dobrym wyborem, bo tego typu metody podrywu działają wyłącznie na pewien zakres kobiet, który niekoniecznie musi być pożądany. Warto zadbać o pewien zasób wiedzy tzw. ogólnej, która pomoże wybrnąć z różnych niewygodnych sytuacji i ponadto o pewną wiedzę szczegółową, która wiąże się z pasją danego mężczyzny. W przypadku inteligentnej, pewnej siebie i mającej swoje zainteresowania kobiety nie ma nic nudniejszego, niż bezbarwny, pozbawiony pasji i zainteresowań mężczyzna. Niestety dla wielu panów - piłka nożna i samochody to nie jest pasja, którą można zainteresować kobietę, więc wypadałoby zainteresować się innymi rzeczami.

Po trzecie - z daleka od tematów erotycznych. Aluzje, niedopowiedzenia, żarty - są możliwe wyłącznie wówczas, kiedy kobieta je podchwyci i kontynuuje flirt. Jeśli kobieta nie sprawia wrażenia otwartej na gry erotyczne, wówczas nie należy ich podejmować. Nic nie odstrasza kobiety bardziej niż niewybredne żarty i nieudolne próby flirtu.

Po czwarte - warto wybadać rodzaj żartów, które kobieta lubi. Jeśli mężczyzna koniecznie chce wydać się zabawnym to musi zrezygnować z opowiadania swoich ulubionych żartów nieznanej jeszcze kobiecie, gdyż może się okazać, że żarty są dla niej niesmaczne lub głupie. Na początek warto wybadać, jakiego rodzaju żarty trafiają na podatny grunt, w czym pomoże rozmowa.

Z pewnością mężczyzna, który chce sprawić wrażenie atrakcyjnego, interesującego i zabawnego nie może robić nic na pokaz, gdyż wyczulone zmysły kobiety szybko obalą jego mistyfikację. Nie warto więc udawać tego, kim się nie jest i odgrywać ról. Warto wypunktować swoje atuty i starać się je wyeksponować raczej niż przyjmować maski i kreować siebie na kogoś, kim się nie jest. Kobiety łatwo wyczuwają fałsz i obłudę u nieznanych jeszcze mężczyzn.
Aneta_TT
1
Aneta_TT | 8 lat temu | 55 pkt
Gusta są różne, więc i atrakcyjność bywa różnie postrzegana. Polecę banałem - ale warto być sobą. Jeśli chcesz zbudować związek na udawaniu księcia, którym nie jesteś to prędzej czy później i tak się wszystko zawali. A kobiety to w gruncie rzeczy nie są okrutne materialistki lecące na Wasze pieniądze, karty kredytowe czy samochody (choć wiem że tak nas Panowie w większości postrzegacie). Nawet jeśli nie wyglądasz jak grek Adonis to weź pod uwagę, że po dłuższym staraniu Twoja wybranka może zacząć zauważać jak wspaniale się dogadujecie i ile jej daje Twoja obecność, a nie to że masz diastemę między zębami. Trochę kreatywności. Trzeba też umieć wyczuć sytuację. Dla kobiety ważne jest to jak wyjątkowo na nią patrzycie i jak szczególnie ją traktujecie. Jeśli chcesz kupić kwiaty, super! To nie musi być bukiet za 100zł z kwiaciarni, może być jeden tulipan wyrwany w parku. Ważne byś umiał pokazać, że o niej myślisz i że jest wyjątkowa. O to cały sukces :)
gonia2525
0
gonia2525 | 8 lat temu | 155 pkt
Powinniśmy wziąć pod uwagę, że każda kobieta ma inny gust, każdej podoba się coś innego, ale są pewne uogólnione cechy, które przyciągają uwagę większości kobiet. Jest to przede wszystkim spojrzenie, kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna głęboko patrzy im w oczy, szczególnie podczas rozmowy, daje im to do zrozumienia, że mężczyzna je słucha i jest zainteresowany rozmową, ważna jest też otwartość, kobiety lubią gdy to mężczyzna przejmuje inicjatywę, pierwszy zaczyna rozmowę, pierwszy zaprasza itp. Należy pamiętać że kobiety nie lubią cwaniaków, nie uwiedziecie ich mówiąc o tym jaki macie samochód, ile w życiu zrobiliście, ile zarabiacie... O nie nie, to nie zadziała. Warto być "wyluzowanym", ale nie zapominając o elegancji, połączenie tych dwóch cech daje świetny efekt. Nie zapominajcie o komplementach, uwodzicielskim uśmiechu, spojrzeniu, poczuciu humoru i adoracji.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Nie ma jednej sprawdzonej recepty na to aby mężczyzna był w oczach kobiet interesujący, atrakcyjny i zabawny, ponieważ każda z nas ma inny gust. Gdyby był jeden przepis na to jakim być i jak się zachowywać, aby podobać się wszystkim kobietom nie miałybyśmy w czym wybierać ;) A tak poważnie - kobiety lubią mężczyzn i podobają im się tacy, którzy są inteligentni. I nie chodzi tu o mądrość książkową, ale umiejętność zachowania się, rozmawiania na wiele tematów, wyczucie sytuacji i stylu. Dziewczyny lubią mężczyzn niezależnych, ale z drugiej strony okazujących dla nich szacunek i liczących się z nimi. Chociaż tak naprawdę ile dziewczyn, tyle różnych opinii na temat jaki i który mężczyzna jest atrakcyjny. Ale każda z nas zapewne doceni u faceta pewność siebie (bez narcyzmu), poczucie humoru i umiejętność odpowiedniego zachowania się adekwatnie do sytuacji.
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Aby w taki sposób postrzegać mężczyznę najłatwiej będzie wtedy kiedy owy mężczyzna dane cechy będzie posiadał. Trudno postrzegać kogoś jako zabawnego kiedy jego żarty nas nie bawią. Co do atrakcyjności to im dłużej kogoś znamy i przebywamy w jego towarzystwie dostrzegamy atrakcyjność, której początkowo nie widzieliśmy, tak więc myślę, że takie postrzeganie atrakcyjności może przyjść z czasem.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.