Co zrobić, żeby mieć dłuższe rzęsy?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

nanabana
0
nanabana | 8 lat temu | 279 pkt
Jest kilka sposobów na optyczne wydłużenie rzęs. Po pierwsze, dobry tusz wydłużający ( np. Max Factor, Lancôme). Po drugie, możemy zainwestować w odżywkę do rzęs lub zwykły olejek rycynowy, który można dostać w każdej aptece. Wzmacnia i przyspiesza wzrost rzęs. Kolejna opcja to oczywiście sztuczne rzęsy, albo przedłużanie rzęs u kosmetyczki, które polega na doklejaniu kępek rzęs, lub pojedyńczych do powieki ( efekt utrzymuje się do ok. 2 tyg). Należy oczywiście pamiętać, że końcówki naszych rzęs są zazwyczaj dużo jaśniejsze od części tuż przy powiece, dlatego henna sprawi, że końcówki rzęs staną się widoczne, a przez to oczywiście dłuższe. Pozdrawiam
Karla90
0
Karla90 | 8 lat temu | 310 pkt
Przed pomalowaniem rzęs muśnij je trochę pudrem. Oczywiście przy zamkniętych oczach by puder nie dostał się do oka. Następnie użyj tuszu wydłużającego. Jedną z najlepszych marek tuszy jest Rimmel. Dla osób, które posiadają większą gotówkę niż tą przeznaczoną na tusz do rzęs proponuje zabieg przedłużania rzęs-cena od ok.100-300zł. Taki zabieg można wykonać w dobrym salonie kosmetycznym.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Przede wszystkim dbaj o rzęsy - pamiętaj o codziennym demakijażu, kosmetyki zmywaj delikatnymi płatkami, używając w tym celu płynu/ kremu do demakijażu, najlepiej z odżywką. Druga rzecz to dobry tusz do rzęs. Postaw na wydłużający, dobrej firmy, maluj rzęsy starannie i tak aby nie posklejać ich. Pomocna będzie też zalotka - uniesie i podkręci rzęsy, przez co będą sprawiały wrażenie dłuższych. Warto także stosować bezbarwne odżywki, które wzmacniają rzęsy, nakladamy je bezpośrednio pod tusz lub samodzielnie. Alternatywą jest doklejenie sztucznych rzęs - ten zabieg najlepiej wykonać u kosmetyczki, ale można także zrobić to samemu w domu.
Mirana
0
Mirana | 4 lata temu | 2637 pkt
Mi pomogło regularne smarowanie wazeliną.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.