Czy istnieją nalepki antypoślizgowe naklejane na podeszwy butów?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

paulina1401
1
paulina1401 | 8 lat temu | 130 pkt
Oczywiście, że tak, są one odpowiednio profilowane- szorstkie tak by zapobiec ślizganiu. Zapytaj w sklepie obuwniczym lub u Szewca.
lady-margot
1
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Tak, istnieją takie naklejki. Są one przeznaczone do butów, które mają gładką podeszwę - bardzo łatwo o upadek, jeśli w takich chodzimy po śliskiej nawierzchni. Naklejki te zwykle są bardzo cienkie, wykonane z gumy - mocuje się je na podeszwie buta, na bardzo silnym kleju, którym są posmarowane, dlatego raz naklejone służą przez długi okres. Nabyć je można w wielu sklepach obuwniczych bądź w sklepach internetowych. Para naklejek kosztuje w granicach 5-10 złotych.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Istnieją takie nalepki. Jest to bardzo fajny wynalazek, przeznaczony do butów ze śliską podeszwą. Ja osobiście kupiłam sobie takie w sklepie obuwniczym tuż przed studniówką. Tańcząc na płytkowej podłodze buty na obcasie bardzo nam się ślizgały. Nalepki te są zrobione z gumy, dosyć cienkie i bardzo pomocne. Można je kupić w większych sklepach obuwniczych, w cenie około 10 zł. Są samoprzylepne, jednak nie wolno ich ponownie odklejać, gdyż klej jest mocny, ale jednorazowy.
weriontu
-1
weriontu | 7 lat temu | 223714 pkt
Oczywiście, że istnieją takie środki. Najczęściej stosują je kobiety ubierające buty na obcasie lub sandały z rajstopami lub gołą stopą. Kiedy but nie daje stabilnego oparcia stopie, może się ona wysuwać zbytnio do przodu. Wkładki takie utrzymują stopę w jednym miejscu i zapobiegają poślizgowi. Najczęściej występują w formie silikonowych wkładek, które można używać wielokrotnie. Do przyklejenia ich do buta nie trzeba stosować kleju. Cena takich wkładek to maksymalnie 20 złotych, w zależności od tego gdzie je kupimy.
0
pytanie o nalepki antyposlizgowe na podeszwy a ty piszesz o wkladkach... – sortex

– 7 lat temu

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.