Czy istnieją zodiakalne bliźniaki? Jakie one są?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

1 odpowiedź obeznanych

Ligeia
1
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Zodiakalnym Bliźniakiem jest osoba urodzona między 22.V a 20.VI. Taka osoba jest ruchliwa, ciekawa świata, obdarzona bystrym umysłem i wysoką inteligencją, które zawdzięcza patronującemu im Merkuremu.

Zodiakalne Bliźnieta są ludźmi o szerokich horyzontach i bogatych zainteresowaniach, z którymi związane jest wszechstronne wykształcenie. Jak na intelektualistów - pasjonatów przystało mają podzielną uwagę i często zajmują się wieloma rzeczami na raz, jednak zwykle szybko się nudzą, więc może ich cechować tzw. "słomiany zapał".

Bliźnięta są towarzyskie, a krąg ich przyjaciół często obejmuje osoby z różnych środowisk. Są także roztrzepane i nie zawsze idealnie zorganizowane. Nie mają w zwyczaju planować z wyprzedzeniem, lubią spontaniczność i podejmowanie decyzji "na gorąco". Problemy z koncentracją i wytrwałością mogą rzutować na ich życie zawodowe. Nadrabiają jednak wiedzą, inteligencją oraz niesamowitą zdolnością adaptacji i łatwością przystosowania się.

Bliźnięta ognia unikają rutyny, schematyczności, stagnacji i nudy. Wiąże się to z faktem, że jako podwójny znak Bliźnięta często mają dwie twarze: dwie osobowości, dwa życia osobiste. W miłości uchodzą za niestałe i szybko nudzące się kolejnymi związkami, więc szansę zatrzymania przy sobie Bliźniaka ma wyłącznie osoba ciekawa, mająca pasje, oferująca nowe i zaskakujące doznania. Ponadto odpowiedzialność i perspektywa stabilizacji, uporządkowanego życia przeraża Bliźniaka, dlatego dążenie do formalizacji związku czy nacisk na posiadanie potomstwa może go łatwo odstraszyć.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.