Czy istnieje darmowy sposób na oglądanie polskich kanałów telewizyjnych przez internet?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 8 lat temu | 77201 pkt
Jeszcze nie znalazłam strony, na której możnaby było na bieżąco oglądać poszczególne kanały. Jednak mogę polecić jak oglądać programy puszczane na Polscacie i TVN.
Dla pierwszego trzeba wejść na stronę ipla.pl, pobrać odtwarzacz ipla, zalogować się i dostajemy dostęp do programów rozrywkowych, filmów, seriali itp, które można oglądnąć na Polsacie. Są zazwyczaj udostępniane zaraz po transmisji. Wiele ważnych wydarzeń sportowych np. mecze ligowe można oglądać na żywo.
www.vod.onet.pl <---- na tej stronie z kolei oglądnąć można to co w swoim programie puszcza stacja TVN. Analogicznie seriale, filmy, programy rozrywkowe, dokumenty i inne.
Dostęp do niektórych treści jest płatny zarówno w jednym jak i w drugim przypadku.
www.atdhe.net - znajdziesz tam prawie każdy mecz, liga polska, zagraniczna, mecze towarzyski, większość dyscyplin.
jadzka21
0
jadzka21 | 8 lat temu | 1840 pkt
http://www.tv24.dbv.pl/news.php pod tym linkiem można oglądać sport na żywo. A właściwie znaleźć linki do poszczególnych transmisji. Ja tak oglądałam transmisje z mistrzostw w siatkówkę. Jakość obrazu taka sobie, ale nie zacina się obraz, więc nie jest najgorzej.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Istnieje wiele stron internetowych pozwalających na oglądanie filmów czy seriali. W większości są to jednak seriale zagraniczne. Jednak od pewnego czasu polskie stacje także udostępniają swoje zasoby. Oprócz wspomnianej już ipli, największe kanały- TVP, POLSAT, TVN pozwalają oglądać filmy i seriale przez zakładkę VOD. Niestety tylko na stronie TVN-u jest ona darmowa. W TVP musimy płacić nawet za seriale już emitowane w telewizji, a nie tylko odcinki premierowe.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.