Czy istnieje sposób by rozjaśnić puder?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

kkkw1
0
kkkw1 | 8 lat temu | 305 pkt
Jesli zauwazymy, ze kupilismy zbyt ciemny puder, pozostaje nam tylko go rozjasnic. Najlepszym sposobem na rozjasnienie takiego produktu bedzie niestety kupienie nowego pudru o jak najjasniejszej barwie i zmieszanie jednego z drugim co pozwoli nam na otrzymanie posredniego koloru. Wazne aby pamietac, ze przy takich "mieszaniach"kosmetykow nalezy kupowac produkty najlepiej z tej samej serii, linii. Jesli mamy zbyt ciemny puder antybakteryjny to dobrze byloby kupic jasny puder antybakteryjny i je zmieszac. Jesli problem dotyczy pudru sypkiego to mozemy do niego dosypac troszke bialego talku co pozwoli nam rozjasnic preparAT a na twarzy bedzue dzialam absorbujaco.
marcysia88
0
marcysia88 | 8 lat temu | 100 pkt
Dobrym sposobem na rozjaśnienie pudru jest wymieszanie go z lekkim kremem do twarzy. Puder i krem nakładamy w proporcjach 2:1 (puder:krem)na dłoń. Mieszamy delikatnie palcami i rozprowadzamy na twarzy. W ten sposób koloryt pudru powinien się zmniejszyć przynajmniej o jeden ton.
bez_jagod
0
bez_jagod | 8 lat temu | 310 pkt
Zależy od tego czy jest to puder w kamieniu czy w kremie. Jeżeli jest w kremie to możemy go pomieszać z innym kremem - daje to efekt pewnego rozjaśnienia. Jeżeli jest w kamieniu to może warto zastanowić się czy nie używać takiego ciemniejszego pudru tylko na poszczególne partie twarzy np. na wystające kości policzkowe? Można go też używać do modelowania twarzy i okaże się wtedy, że rozjaśnienie pudru już nie będzie konieczne:-)

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.