Czy mężczyźni chętnie się żenią?

Kotek
zapytał 5 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 5 lat temu | 223714 pkt
Zazwyczaj zależy od mężczyzny. Część kobiet również nie jest zbyt chętna do małżeństwa. Jednak w przypadku mężczyzn jest nieco gorzej - unikają oni tak ważnych decyzji bo chcą korzystać z życia. Obawiają się, że małżeństwo zakończy młodzieńcze szaleństwa, wkrótce pojawią się dzieci, które trzeba utrzymać. Po prostu boją się odpowiedzialności. Przychodzi jednak taki czas w życiu faceta, kiedy decyduje się on na oświadczyny. Lepiej nie popędzać mężczyzny tylko cierpliwie czekać. Oczywiście są wyjątki od reguły i część mężczyzn dąży do małżeństwa nawet szybciej niż kobiety.
kasiek456
0
kasiek456 | 5 lat temu | 15622 pkt
Wydaję mi się, że jeśli kochają swoją wybrankę i chcą założyć rodzinę, to chętnie się żenią. Jest to bardzo ważny etap w życiu. Wiele on zmienia ale wcale nie wymaga samych tylko wyrzeczeń. Przez ślub wiele się zyskuje. Osobiście znam wielu mężczyzn, którzy marzą o ślubie, albo takich, którzy czekali na ten dzień z utęsknieniem.
aneczka173
0
aneczka173 | 5 lat temu | 100735 pkt
Zazwyczaj uważa się, że panowie nie są aż tak chętni do zawierania związków małżeńskich jak panie. Być może wynika to z tego, że panowie bardziej boją się zobowiązań i wolniej dojrzewają. Nie jest to oczywiście regułą. Znam wielu mężczyzn, którzy już w dość młodym wieku ożenili się z własnej woli i są bardzo szczęśliwi.
0
cześć Jak się masz? Nadzieję, w porządku, mam na imię Becy, ja spotkałem swojego profilu i będzie jak mieć dobre stosunki z wami, jestem kochający, opiekuńczy i piękne dziewczyny. odpowiedz mi na mój prywatny adres mailowy na ([email protected]) wysyłam moje zdjęcie dla Ciebie, a także powiedzieć Ci więcej o sobie, gdy otrzymam wiadomość od Ciebie, spróbuj odpowiedź na mój prywatny adres e-mail powyżej. Oczekuję pocztę wkrótce. Becy. [email protected]girlybaby

– 5 lat temu

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.