Czy to prawda, że w Krakowie jest dom strachów?

Kotek
zapytał 4 lata temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

gibonto
0
gibonto | 4 lata temu | 1464 pkt
W Krakowie przy ul. Floriańskiej 6, na I pietrze znajduje się dom strachów. Czynny od wtorku do niedzieli w godz. 12-20. Jest to miejsce dosyć tajemnicze, ale na pewno godne polecenia. Jest to pierwsze w Polsce interaktywny dom strachów, w którym na pewno najemy się strachu.
weriontu
0
weriontu | 4 lata temu | 223714 pkt
Tak, jest to prawdą. Od wiosny 2013 roku taki dom działa przy ulicy Floriańskiej 6. Cena wstępu zależy od ilości osób - jest to między 15, a 19 złotych. Ja sama radziłabym wejść tam z kilkuosobową grupą, można wtedy poczuć się bezpieczniej. Sama odwiedziłam to miejsce jakiś czas temu i mogę szczerze polecić. Byłam wręcz przerażona i chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść. Dla lubiących się bać, ten dom jest świetnym miejscem gdzie można spędzić czas. Samo przejście przez dom nie jest długie, jednak pełne emocji.
lady-margot
0
lady-margot | 3 lata temu | 77201 pkt
Tak, jest w Krakowie taki dom strachów, dokładnie przy ulicy Floriańskiej. Fajne miejsce, momentami przyprawiające o dreszcze, choć jak dla mnie i tak mało straszne. Byłam w takim Domu także w Zakopanym na Krupówkach i też szczególnie przerażona nie wyszłam z niego. Dla mnie jako dla osoby, która kocha się bać, są one mimo wszystko mało straszne. Jednak w tym temacie jest mnie dość trudno zadowolić - pomimo oglądnięcia setek horrorów może dwa-trzy spowodowały, że byłam zadowolona z poziomu strachu jaki odczuwałam momentami podczas oglądania filmu. Tak czy inaczej polecam odwiedzić każdemu, bo jest to fajne przeżycie.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.