Czym jest kryzys wieku średniego?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Amelka795
0
Amelka795 | 8 lat temu | 630 pkt
Hej! Kryzys wieku średniego u mężczyzn jest bardzo poważny. Przede wszystkim dlatego, że mężczyźni bardzo trudno się do niego przyznają. Polega to mniej więcej na tym, że mężczyzna zaczyna uważać, że nie wszystko mu w życiu wyszło tak, jak trzeba, a upływający czas tylko go dołuje. Chciałby coś zmienić i zacząć życie jeszcze raz. Często przez to próbuje się odmłodzić - to chyba najgorszy z przejawów. Mężczyzna przestaje w siebie wierzyć i szuka sztucznego zachwytu.
jowiszek87
0
jowiszek87 | 8 lat temu | 1543 pkt
Kryzys wieku średniego rozpoczyna się odczuwaniem bolesnej pustki w życiu. Dzieci są odchowane i mają swoje życie, praca nie sprawia satysfakcji, a człowiek czuje się po prostu staro. Kryzys wieku średniego może zapoczątkować jakieś wydarzenie. Nagła utrata pracy, rozwód czy zmiana miejsca zamieszkania. Zarówno mężczyzna jak i kobieta odczuwają złość i depresję. Przestają wierzyć we własne siły, nic im się nie chce. Przestają o siebie dbać albo przeciwnie, zaczynają zachowywać się jak nastolatki.
lady-margot
0
lady-margot | 8 lat temu | 77201 pkt
Mężczyzna, którego dopada kryzys życia średniego zaczyna się zastanawiać dokąd tak naprawdę zmierza. Analizuje co mu dało dotychczas życie, co udało mu się zrobić, czy wszystko było potrzebne, czego nie zrobił choć bardzo chciał i setki podobnych do tych myśli zaprzątają mu głowę. Mężczyźni niestety właśnie wtedy, często sięgają częściej po alkohol, a nierzadko chcąc się dowartościować znajdują sobie młodsze Kochanki. Kryzys taki ponoć mija, jednak póki trwa może sprawiać, że mężczyzna będzie nieznośny i kapryśny, a do tego marudny jak dziecko.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.