Dieta- jaką wybrać?

Jaką dietę wybrać? Jaka jest skuteczna ? Muszę schudnąć, nie długo wyjeżdżam na wakacje i muszę wyglądać jak człowiek a nie wieloryb
ninka
zapytał 4 lata temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

Lennykable
0
Lennykable | 4 lata temu | 61529 pkt
Do schudnięcia najlepsze są ćwiczenia a nie specjalna dieta. Dieta spowalnia metabolizm, więc po powrocie do normalnych nawyków może wystąpić efekt jo-jo. Warto przyswoić sobie jednak pożyteczne nawyki żywieniowe, takie jak: mało słodyczy i fast-foodów, dużo wody, jedzenie śniadania, ostatni posiłek na 3 godz. przed snem.
0
Generalnie masz rację, ale to raczej nie będzie wystarczające. Warto oczyścić swój organizm za pomocą hydrokolonoterapii. Tu jest na ten temat trochę więcej: http://www.colonmed.pl/najczesciej-zadawane-pytania/ . Dzięki temu chudniemy od razu i nasz metabolizm przyspiesza. – nebula

– 3 lata temu

kawojt
0
kawojt | 4 lata temu | 15906 pkt
Dieta to nie tylko słowo jakie oznacza ograniczenie jedzenia pewnych produktów, ale dieta jako nasze codzienne nawyki żywieniowe zarówno dobre i te złe.
Jeśli chodzi dietę, która pomoże schudnąć to z pewnością ograniczenie produktów jak chipsy, gazowane napoje, tłuste mięso, pizza, hamburgery etc, czyli śmieciowe żarcie precz. Warto jeść 4-5 małych posiłków co 4 godziny. Nasz organizm przyzwyczai się do regularnych porcji i nie będzie odkładał nagromadzonych kalorii. W swojej diecie należy zadbać o picie 2 litrów wody przede wszystkim. Poza tym warzywa i owoce. To już staje się nudne właściwie. W każdej diecie mówi się o warzywach i owocach. To one są najmniej kaloryczne i zawierają najwięcej witamin.
Pomogą schudnąć jednak konieczne jest połączenie diety z ćwiczeniami. Sama dieta niewiele zdziała.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.