Dlaczego faceci zdradzają?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 7 lat temu | 223714 pkt
Często mówi się, że faceci mają zdradę w genach. Może to i prawda, jednak mężczyzna powinien potrafić zapanować nad swoim popędem. Najczęściej zdradzają faceci zbyt pewni siebie, mający o sobie bardzo wysokie mniemanie. Uważają, że im więcej dziewczyn będą mieli, tym lepiej, bo w pełni zasłużą na miano lovelasa i będą mieli się czym chwalić przed kolegami. Oprócz tego zdrada wynika z nudy w związku, niedopasowania dwojga ludzi, zaborczej natury partnerek. Nie jest jednak powiedziane, że tylko faceci zdradzają. Z tych samych powodów robią to również kobiety, chociaż nie przyznają się do tego tak często.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Winny temu jest przede wszystkim popęd seksualny, nad którym niektórzy faceci po prostu nie potrafią zapanować. Wierność jest oznaką miłości. Z biegiem czasu nie powinna ona mijać. Jednak mija namiętność, której mężczyźni zaczynają poszukiwać gdzie indziej, czyli u innych kobiet. Jest to niezwykle głupie i bezmyślne, gdyż za chwilę spełnienia płacą najwyższą cenę- zazwyczaj niszczą swe związki, a co za tym idzie rodzinę, którą mieli.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Nie tylko faceci zdradzają - kobiety również, choć przyjęło się, że częściej zdrady dopuszczają się mężczyźni. Powodów może być wiele, myślę, że jednym z nich, który bardzo często prowadzi do zdrady jest poprostu niezadowolenie z własnego związku. Jeżeli mężczyzna nie jest ze swoją kobietą szczęśliwy (nie tylko w łożku, ale także w normalnych codziennych sytuacjach) może uciec w ramiona innej, choćby na chwilę. Innym powodem zdrady może być poprostu "chwila zapomnienia" najczęściej po spożyciu środków odurzających - alkoholu, narkotyków itp. Jakiby nie był powód, dla mnie osobiście zdrada jest niewybaczalna i jest to ostatnia rzecz w związku.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.