Dlaczego żony zdradzają?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

Pysia
0
Pysia | 6 lat temu | 1322 pkt
żony zdradzają ponieważ czuja się przez mężów niekochane i niedoceniane. mogą też być po prostu samotne. mężczyźni pracujący całe dnie nie potrafią często zrozumieć potrzeb kobiet. Kochankowie zazwyczaj doceniają kobietę taką jaką jest. wspierają i są przy nich. kobietom oczywiście też zdarzają się zdrady krótkie, skupiające sie jedynie na seksie. ich przyczyną może być niezadowolenie z seksu z mężem lub po prostu ochota rozładowania napięcia.
0
5% ludzi myli, 10% myli ze myli, 85% nigdy w zyciu nie popelni muslenia. Wiesz w ktorej grupie jestes?! – 100

– 5 lat temu

agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Żony( kobiety) tak jak i mężowie (mężczyźni) zdradzają z bardzo podobnych powodów. Przyczynami zdrad są odczuwane przez jedna lub obie ze stron jakiś braków w związku czy to emocjonalnych czy fizycznych. Brak komunikowania swojego partnera o tych brakach prowadzi do szukania ich zaspokojenia poza związkiem.
weriontu
0
weriontu | 5 lat temu | 223714 pkt
Nie tylko żony zdradzają, ale robią to również mężowie. Niestety, przyczyn zdrady może być wiele. Najczęściej jest to nuda w związku, zbyt wysokie oczekiwania względem drugiej osoby czy zwykłe niedopasowanie. Zdarza się, że decyzja o małżeństwie jest podejmowana pochopnie, a po jakimś czasie jedna ze stron poznaje inną osobę, w której się zakochuje. Bywa, że zdrada jest chęcią odwetu czy zwrócenia na siebie uwagi, wywołania poczucia zazdrości u partnera. Niektórzy ludzie przyzwolenie na zdradę wynoszą z domu rodzinnego. Mechanizmy zdrady są skomplikowane i jest praktycznie tyle przyczyn zdrad ilu ludzi, którzy się jej dopuszczają.
100
0
100 | 5 lat temu | 18580 pkt
bo wyobraża sobie, że jest nie wiadomo kim a mąż gdzieś się szlaja po jakiś pracach lub bardziej robotach.
Bo plebs chodzi do roboty i tyra.
Plebs nawet nie chodzi do pracy, a na pewno nie poświęca czas temu co lubi.
A ona już w , życiu "wszystko" osiągnęła, dała "jemu" dziecko/ci.
Poświęciła swoje życie.
I teraz coś się jej należy od życia.

Czytaj jest ograniczona umysłowo
i ma postawę roszczeniową!
aneczka173
0
aneczka173 | 5 lat temu | 100735 pkt
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, że powody zdrady u obydwu partnerów są takie same. Uważam, że kobiety zdradzają głównie dlatego, iż mężczyźni nie poświęcają im zbyt dużo uwagi. Czują się zaniedbane, niekochane więc szukają tej uwagi u kogoś innego. Być może w małżeństwie pojawiają się inne problemy. Kobiety mogą wtedy szukać pocieszenia u kochanków.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.