Gdzie można znaleźć niebanalne przepisy na ugotowanie wykwintnego obiadu?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

nanabana
1
nanabana | 8 lat temu | 279 pkt
Mam 2 sprawdzone strony internetowe, na których szukam inspiracji i świetnych przepisów na obiady, desery oraz romantyczne kolacje. Są to:
www.mniammnia.com oraz www.kwestiasmaku.com. Wszelkie kulinarne fora internetowe oraz blogi służą pomocą. Polecam również programy kulinarne na TVNstyle Nigelli Lawson. W siecie można znaleźć urywki jej programów z instrukcjami. Uwaga! Przed podaniem posiłku z przepisu znalezionego na forum i blogu, należy poczytać komentarze czytelników. Może się okazać, że piękne zdjęcie i prosty przepis niekoniecznie idą w parze ze smakiem.
Goszka
0
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
Jak również można sięgnąć do papierowych książek kucharskich. Te z dawnych czasów naprawdę są skarbnicą wiedzy. Te drukowane dzisiaj również niewiele im ustępują. Często zawierają też wskazówki odnośnie zdrowego żywienia, jak też wytwarzania przetworów. Można przejrzeć czasopisma, które drukują przepisy czytelników, jak też zasięgnąć języka u znajomych.
lady-margot
0
lady-margot | 8 lat temu | 77201 pkt
Przepisy na naprawdę wykwintne i niebanalne dania znajdziesz na: http://www.restaurants.pl/przepisy/przystawki/przystawki_index.htm. Tam masz podział na dania mięsne, bezmięsne, z makaronów, przystawki, sosy itp. Przepisy podane na tej stronie są naprawdę niespotykane i śmiało można je wykorzystać do przygotowania menu na ważne uroczystości. Poza tym jeżeli poszukujesz ciekawych dań, eksperymentów w kuchni to polecam programy telewizyjne oraz książki Jamie Oliviera. moim zdaniem jest mistrzem tej profesji.
aleksandrunia
0
aleksandrunia | 8 lat temu | 1277 pkt
Polecam stronę internetową kwestiasmaku.pl. Można znaleźć tam ciekawe inspiracje kulinarne. Osobiście jestem wielbicielką Niegelli Lowson. Jest autorka wielu książek kulinarnych i ma swój program telewizyjny. Pascal Brodnicki również miewa ciekawe pomysły.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.