Ile można schudnąć nie jedząc kolacji?

anonim
zapytał 5 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 5 lat temu | 223714 pkt
Nie sądzę by od nie jedzenia kolacji dało się schudnąć. Kalorie pewnie uzupełnimy wtedy śniadaniem i obiadem. Aby schudnąć należy wprowadzić w życie odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia. Wcale nie trzeba sobie odmawiać kolacji - musimy tylko jeść to, co pozwoli nam schudnąć.
lady-margot
0
lady-margot | 5 lat temu | 77201 pkt
Niejedzenie kolacji nie spowoduje spadku wagi samo w sobie, tym bardziej jeśli w ciągu dnia odżywiamy się niekorzystnie. Aby schudnąć należy zmienić nawyki żywieniowe i wprowadzić w swoje życie aktywność fizyczną, a nie rezygnować z jednego posiłku - taki pomysł jest absurdalny. Co prawda, nie powinno się najadać na noc, ale kolacja jest również ważnym posiłkiem i należy ją jeść pamiętając o tym żeby był to lekki posiłek, spożyty kilka godzin przed snem.
Smerfetka
0
Smerfetka | 5 lat temu | 31937 pkt
By schudnąć trwale i skutecznie należy odżywiać się zdrowo i regularnie. Dla organizmu ważne jest regularne dostarczanie mu substancji odżywczych. W tym celu konieczne jest jedzenie 4-5 posiłków dziennie i ich odpowiednie zbilansowanie. W diecie nie może zabraknąć żadnych wartościowych substancji. Jeśli nasz organizm nie dostaje regularnie posiłków zaczyna gromadzić tłuszcz na "czarna godzinę". Gdy zaś jemy o takich samych porach każdego dnia ciało nie gromadzi kalorii na zapas. Dlatego ważne, by jeść i kolację.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.