Jak dobrze zrobić "loda" facetowi? Na co zwrócić uwagę?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

1 odpowiedź obeznanych

Ligeia
5
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Przede wszystkim - "loda" dobrze zrobi prostytutka lub wysoko wykwalifikowana w tej kwestii "blachara" czy "galerianka". Jeśli mówimy o seksie oralnym z osobą, do której coś czujemy, to fellatio zyskuje zupełnie inny wymiar. Staje się objawem uczucia, pożądania, akceptacji. W takim przypadku nie powinno być obrzydzenia ani zahamowań, można się w pełni oddać dawaniu przyjemności partnerowi.

Przede wszystkim należy doprecyzować, czy seks oralny ma się skończyć orgazmem mężczyzny, czy nie. Jeśli tak, to czy wytrysk ma być do ust czy poza. Wiele kobiet nie lubi zapachu i smaku spermy, dlatego nie należy zmuszać się do połykania nasienia. Jeśli nie jesteśmy pewne, jak rozpoznać zbliżający się wytrysk, a chcemy uniknąć wytrysku do ust, poprośmy partnera, by nam powiedział, kiedy będzie dochodził. Opcją jest także skierowanie penisa tak, żeby sperma wylądowała np. na piersiach, jednak nie warto się do tego zmuszać, jeśli wykrzywiona obrzydzeniem twarz partnerki miałaby zepsuć mężczyźnie rozkosz patrzenia na jej pokryte nasieniem piersi.

Na pewno nie warto za pierwszym razem starać się naśladować gwiazd porno i próbować robić tzw. głębokiego gardła, które polega na wzięciu penisa w całości do gardła. Jeśli partner jest dobrze wyposażony, a kobieta robi to pierwszy raz w życiu, to w najlepszym przypadku najprawdopodobniej skończy się na torsjach i bólu gardła. Na początek warto wyczuć własne możliwości i reakcje partnera: to, co sprawia mu przyjemność, a więc rodzaj ucisku, głębokość, na jaką penis zanurza się w ustach, czy partner woli lizanie, czy ssanie, jaka szybkość mu odpowiada itd. Większość mężczyzn lubi dość mocny ucisk ręką na penisa (nawyki z własnej masturbacji), więc nie należy się tego bać. Ponadto należy pamiętać, że penis jest dość wrażliwy, więc w przypadku większości mężczyzn gryzienie czy wbijanie w penisa paznokci nie wchodzi w grę.

Jeśli chodzi o samą technikę to większość mężczyzn lubi łączony dotyk ręki i ust kobiety, najczęściej skoordynowany tak, że ręka stanowi jakby przedłużenie ust, a cały penis jest zamykany w uścisku dłoni i ust kobiety. Jeśli chodzi o samo ssanie i lizanie, to najwrażliwszy jest obszar żołędzi (korona, wędzidełko). Najlepiej jest wypróbować kilka technik i po reakcji partnera ocenić, co najbardziej mu się podoba. Można więc na przemian ssać penisa i lizać go, skubać ustami, trzymać penisa w ustach i "okrążać" językiem, uderzać językiem o żołądź itd. - własna wyobraźnia jest tu jedynym ograniczeniem. Ważną rzeczą jest nawilżenie - jeśli uważasz, że masz za mało śliny, warto zastosować lubrykant, np. o przyjemnym owocowym smaku i zapachu. To bardzo ważne, gdyż suchego penisa łatwo podrażnić, a ruchy frykcyjne są w takiej sytuacji mało przyjemne. Nieco inaczej też będzie wyglądać fellatio w przypadku mężczyzny obrzezanego i nieobrzezanego, w tym pierwszym przypadku może być konieczny np. mocniejszy ucisk czy intensywniejsze pieszczoty, ale także dodatkowe nawilżanie.

Nie ma odgórnych ustaleń, ile powinno trwać fellatio - na pewno nie można dopuścić do sytuacji, żeby partnerowi się znudziło (jeśli zasnął to znaczy, że coś robimy nie tak;). Nie należy tego robić z zegarkiem w ręku, spieszyć sie, ani też za bardzo spowalniać, powstrzymując orgazm, gdyż możemy doprowadzić do tego, że partner wcale nie dojdzie. Jeśli wytrysk ma być poza ustami warto położyć przy łóżku ręczniki papierowe lub chusteczki. Po samym wytrysku penis u większości mężczyzn jest bardzo wrażliwy, a dotyk może sprawiać dyskomfort, więc nie powinno nas zdziwić, że partner nie ma ochoty na pocałunki "po".

Na koniec warto wspomnieć o jądrach, które u wielu mężczyzn są bardzo wrażliwe i nie należy zapominać o ich pieszczotach. Warto sprawdzić, czy partner jest wrażliwy na pieszczoty jąder np. dotykając ich podczas fellatio. Wrażliwa jest również okolica pomiędzy jądrami a odbytem (perineum), którego pieszczoty również mogą rozpalić partnera. Należy jednak pamiętać o tym, że mężczyzna może niechętnie zareagować

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.