Jak nakłonić nieśmiałą dziewczynę do stosunku oralnego?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

Amelka795
0
Amelka795 | 8 lat temu | 630 pkt
Skoro dziewczyna jest nieśmiała, prawdopodobnie ma kompleksy dotyczące jej ciała. Najprawdopodobniej wstydzi się, że jeśli pokaże się nago, nie będzie już tak intrygująca i piękna dla partnera. Jeśli jeszcze nigdy nie uprawiała seksu analnego, trudne Cię czeka zadanie. Przede wszystkim powinieneś mocno dowartościować swoją kobietę. Przekonywać ją, że jest piękna. Porozmawiać z nią o swoich oczekiwaniach. Może ona się boi, że Ty inaczej wyobrażasz sobie pewne partie jej ciała. Rozmowa, rozmowa, rozmowa i delikatność!
natalia001-90
0
natalia001-90 | 8 lat temu | 285 pkt
Najważniejsza jest cierpliwość, musisz jej pokazać, że ci na niej bardzo zależy. I, że nie jesteś z nią tylko ze względu na sex. Ona musi być na to gotowa, musisz jej mówić jak bardzo ci się podoba itp. dowartościowanie dużo daje. A kiedy już dojdzie do tego jakże ważnego dla was obojga momentu postaraj się aby w pokoju było przygaszone śwaitło zapal świece przy takim przytlumionym świetle napewno będzie jej łatwiej się otworzyć.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Nic na siłę! Namawianie, naleganie, nakłanianie, naciskanie nie ma żadnego sensu, wręcz nie wolno tego robić. Bo jeśli dziewczyna zgodzi się na seks oralny tylko przez Twoje namowy, nie będzie to dla niej przyjemne, będzie stremowana i żadnemu z was w rezultacie nie będzie dobrze. Myślę, że powinieneś delikatnie dziewczynie powiedzieć o swoich marzeniach i oczekiwaniach, ale jednocześnie zapewnić, że nie musi robić niczego na co nie ma ochoty i że dasz jej tyle czasu i tylko potrzebuje. Zobaczysz, że z czasem dziewczyna się przełamie, ale nigdy nie namawiaj jej do czegoś na co nie ma ochoty.
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Myślę, że do takich rzeczy nie należy namawiać. Jeżeli zrobi to bo będzie zmuszona może się zrazić i już nigdy więcej nie chcieć tego robić. Poza tym kobiety często kiedy są zmuszane i ciągle nakłaniane do takich rzeczy robią na przekór nawet jeżeli poczują w pewnym momencie ,że chcą to zrobić to nie zrobią tego przez te właśnie namawianie. Tak więc takim zmuszaniem czy nakłanianiem można wręcz zabić spontaniczność kobiety w tej kwestii.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.