Jak naturalnie wybielić zęby?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

andromeda877
1
andromeda877 | 8 lat temu | 2300 pkt
Najbardziej powszechnym sposobem na wybielenie zębów jest zastosowanie sody oczyszczonej. Można bezpośrednio płukać nią jamę ustną, ale można też nasączyć nią szczoteczkę i tak szczotkować zęby. W innym przypadku można uciec się do innego sposobu. Mianowicie trzeba nałożyć pastę na szczoteczkę następnie posypać ją proszkiem do pieczenia i na końcu pokropić kilkoma kroplami cytryny. Należy jednak pamiętać, że ten ostatni sposób najlepiej praktykować nie częściej niż raz na tydzień. Jednak każdy inaczej reaguje na tego typu drobne zabiegi, gdyż przez to podrażnia się szkliwo, a w najgorszym przypadku może dojść do stanu zapalnego dziąseł.
Popiec
0
Popiec | 8 lat temu | 4818 pkt
Naturalnym sposobem na wybielenie zębów jest przede wszystkim unikanie picia napojów powodujących ich szarzenie i nienaturalne, ciemniejsze zabarwienie. Do takich napojów należą kawa, herbata, czerwone wino. Nie polecam stosowania sody oczyszczonej i soli, gdyż pomimo szybko widocznego efektu, szkliwo na zębach zostaje starte, a uszkodzone może być jeszcze bardziej podatne na zabarwienia. Nawet pasty wybielające, które można kupić w sklepach działają na podobnej zasadzie, ścierając szkliwo i nie poleca się, by używać ich przez dłuższy czas.
Madziulka
0
Madziulka | 7 lat temu | 48593 pkt
Żel wybielający z apteki - "BIAŁA PERŁA" z nakładkami na dolną i górną szczękę. Koszt od 40-60zł.
Oto link:
http://www.bialaperla.com.pl/
Kernow
0
Kernow | 6 lat temu | 125 pkt
Co rozumiesz przez naturalne wybielenie zębów? Jeśli masz na myśli sposoby typu sypanie sody albo kwasku cytrynowego na szczoteczkę do zębów to odradzam. Więcej tym możesz sobie szkody narobić niż przyjdzie z tego pożytku. Na co dzień stosują dobrą pastę i długo szczotkuj zęby, jeśli to nie pomoże sięgnij np. po Białą Perłę. Ten żel nie jest drogi, kupisz go w aptece. Stosowany zgodnie z instrukcją na pewno zadziała i będzie bezpieczny dla zębów.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.