Jak podkreślić oczy kredką?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Malgorzata
0
Malgorzata | 8 lat temu | 395 pkt
Podkreślając oczy musisz pamiętać o kolorze, który wydobędzie barwę twojej tęczówki. Niebieskoocy powinni stosować odcienie brązu, szarości, fioletu, zieleni. Brązowoocy- kredki czarne. Zielonoocy-ciemne fiolety, granaty. Podkreślając oczy kredką należy wybranym kolorem dojechać do połowy źrenicy, drugą połowę podkreślamy białą kredką. Nada ona makijażowi świeżości i powiększy Twoje oczy.
Goszka
0
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
Oprócz wskazówek technicznych, ważne jest używanie odpowiedniej kredki. Jeśli używasz soczewek, stosuj kosmetyki specjalnie dla nich, unikniesz podrażnień i stanów zapalnych. W takich wypadkach nie zaleca się używania kredki po wewnętrznej stronie linii oka. Co ważne - jasne kolory optycznie powiększają oczy. Nie zaleca się używania różowo-fioletowych kredek i cieni w przypadku skłonności do zaczerwień oczu (ten kolor jeszcze bardziej potęguje ten efekt).
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Malowanie oczu w dużej mierze uzależnione jest od ich rozmiaru. Kobiety mające duże oczy mają większe pole manewru. Jeśli o nie chodzi bardzo efektownie wygląda obrysowanie oczu czarną kredką u dołu, jak i u góry, dość mocno. Grube kreski przyciągają uwagę. Dla pań o wąskich oczach, polecam malowanie tylko powieki, nad górnymi rzęsami oraz w rogach. Taki makijaż optycznie powiększy, lub sprawi, że nasze oczy będą bardziej widoczne. Co więcej polecam używanie różnych kolorów kredek. Z tego co wiem, eyleynery wychodzą już powoli z mody, dlatego postawmy raczej na niezawodną kredkę.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.