Jak potajemnie zmierzyć partnerce palec na pierścionek zaręczynowy?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

6 odpowiedzi obeznanych

Goszka
1
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
Warto przeprowadzać takie próby dużo wcześniej przed planowanym przyklękiem. Ogólnie dobrym sposobem jest kupienie jest jakiegoś pierścionka wcześniej, najlepiej razem z nią, w sklepie. Okazją może być np. rocznica czy inna romantycznie się kojarząca kobiecie data. Wtedy można podpatrzeć jak mierzy pierścionki i jaki rozmiar ma na jakim palcu i której ręki. Warto pamiętać, że palce prawej ręki są nieco grubsze niż lewej. I wtedy, po upływie jakiegoś czasu (rok, pół roku, i tak dalej) można samodzielnie kupić ten właściwy. Nie polecam zabierania partnerki do jubilera, żeby sama sobie wybrała pierścionek, bo według większości kobiet ginie wtedy romantyzm, a całość sprowadza się do "ja wybieram - ty płacisz" i nie ma tutaj gestu wręczenia, czyli tego, na co kobieta najbardziej czekała. Bo przecież nie ma pierścionek. (Uwaga: są kobiety które zareagują inaczej, jeśli są np. wyczulone na kwestie materialne - wtedy pozwolenie jej samodzielne wybrać może zadziałać).
schwepps800
0
schwepps800 | 8 lat temu | 280 pkt
Nie wiem czy to się da zrobić tak całkowicie potajemnie bo kobiety naprawdę są bardzo domyślne. Przynajmniej te które ja znam:) Można spróbować takiego sposobu, że bierzemy jej jakiś pierścionek i udajemy się z nim do jubilera. Tylko pewnie ona nie będzie miała jeszcze żadnego na pożądanym palcu a z innych będzie inny rozmiar. Można też namówić jakąś jej koleżankę żeby ta się dowiedziała jaki wybranka ma rozmiar, co też niesie za sobą ryzyko, że ta wyda nasz sekret. Sprawa nie jest prosta. Według mnie, żeby uniknąć rozczarowania lepiej wziąć partnerkę z zaskoczenia do sklepu i samej pozwolić wybrać. Efekt zaskoczenia będzie napewno i zero rozczarowania.
Popiec
0
Popiec | 8 lat temu | 4818 pkt
Lepiej nie ryzykować. Dobrym pomysłem jest przymierzenie pierścionka, który jej pasuje na ten palec i zapamiętanie rozmiaru. Pierścionek zawsze można potem zmniejszyć lub zwiększyć. Lepiej niech to będzie 100 % niespodzianka.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Problem ten znika, kiedy Twoja partnerka ma własne pierścionki, które nosi załóżmy na codzień. Wtedy sprawa jest prosta - bierzesz jeden z pierścionków i zanosiszs do jubilera, który dobierze odpowiedni rozmiar pierścionka zaręczynowego. Jeśli Twoja kobieta nie nosi i nie ma własnych pierścionków, możesz ją zabrać na małe zakupy albo całkowicie przypadkiem przechodząc koło jubilera poprosić aby poprzymierzała jakieś pierścionki - wtedy zapamiętaj poprostu rozmiar pierścionka, który na nią pasował.
tramek21
0
tramek21 | 6 lat temu | 112 pkt
Ja kupiłem miarkę jubilerską. Dosłownie kilka złotych kosztuje. Można na śpiocha zmierzyć dziewczynie, tak jak ja to zrobiłem. Rzecz sprawdziła się idealnie. Link dla zainteresowanych: http://impressimo.pl/dodatki-bizuteryjne/88-jak-zmierzyc-rozmiar-pierscionka-lub-obraczki.html
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Jeżeli partnerka nosi już jakieś pierścionki można poczekać aż je zdejmie i wtedy dokonać odpowiednich pomiarów. Można także w zdobycie rozmiaru palca zaangażować jej najlepszą przyjaciółkę, która zrobi to z przyjemnością i na pewno w sposób na tyle sprytny by niczego nasza przyszła narzeczona się nie domyśliła.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.