Jak pozbyć się włosów wokół penisa?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Ligeia
0
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Włosy wokół penisa można poddać depilacji za pomocą wielu dostępnych obecnie technik. Najprostsze jest golenie maszynką zwykłą lub elektryczną, jednak należy robić to ostrożnie, aby nie uszkodzić skóry. Nie należy też stosować tych samych ostrz do golenia twarzy i penisa. Inną metodą może być stosowanie kremu do depilacji: krem nakłada się i usuwa po paru minutach. Jest to metoda szybka i bezbolesna pod warunkiem, że nie ma się alergii na taki krem (może podrażnić skórę). Kolejną metodą, choć bolesną i czasochłonną, jest depilacja woskiem na gorąco lub zimno. Włosy mogą po niej wrastać, może wystąpić również podrażnienie. Inną metodą jest depilacja depilatorem elektrycznym, która również grozi wrastaniem i podrażnieniami oraz należy do metod bolesnych. Istnieją również metody depilacji trwałej, którym można poddać się w salonach kosmetycznych, jednak są to zabiegi wiążące się ze sporymi kosztami, koniecznością kilkukrotnego powtarzania oraz dość czasochłonne.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Pozbycie się włosów wokół penisa w przypadku większości metod depilacji może być bolesne lub podrażniać, ponieważ skóra w tych miejscach jest bardzo wrażliwa, w szczególności na jądrach. Nie polecam mężczyznom depilacji tych miejsc maszynką elektryczną bądź woskiem - są to zbyt bolesne metody, jeśli chodzi o depilację miejsc intymnych w szczególności u mężczyzn. Za to z powodzeniem każdy chłopak może ogolić włoski za pomocą kremu do depilacji, ewentualnie można wybrać maszynkę jednorazową.
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Najłatwiejszym sposobem na usunięcie włosów z okolicy penisa jest po prostu ogolenie ich przy pomocy maszynki do golenia oraz czegoś co zmiękczy nam włosy czyli krem lub żel do golenia. Można także spróbować usunąć je woskiem jednak jest to sposób zdecydowanie bardziej nieprzyjemny niż standardowe ogolenie

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.