Jak poznać, że facet jest w tobie zakochany?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 7 lat temu | 223714 pkt
Kobiety to po prostu czują. Kiedy mężczyzna jest zakochany zwykle chce spędzać z ukochaną każdą chwilę, poświeca się dla niej. Często zasypuje dziewczynę wiadomościami sms z których łatwo rozpoznać jego zamiary. Niektórzy stosują taktykę "przypadkowych spotkań". Wpadają na dziewczynę niby przypadkiem pod szkołą, uczelnią czy pracą. Zakochany facet chce wiedzieć o ukochanej wszystko, interesuje się jej życiem, zajęciami, zainteresowaniami. Często obsypuje wybrankę prezentami lub drobnymi upominkami. Wychwala urodę, styl bycia i jej charakter. Dzięki własnej intuicji każda kobieta umie rozpoznawać takie zachowania u mężczyzn.
uluska86
0
uluska86 | 7 lat temu | 699 pkt
Poznanie czy druga osoba jest w nas zakochana może być trudnym zadaniem. Wszystko zależy od stopnia zażyłości między dwojgiem ludzi. Ponad to mężczyźni mają tendencje do ukrywania swoich prawdziwych uczuć i czasami dla obiektu potrafią być złośliwi i pozornie nie zwracać uwagi na kobietę na której im zależy. Jednak do poznania tego stanu pomocna jest obserwacja, mężczyzna może wysyłać pewne sygnały werbalne lub niewerbalne np. zainteresowanie tym co kobieta mówi, pomaganie jej, kupowanie prezentów. Mężczyzna stara się być blisko kobiety, w której jest zakochany. Można to również rozpoznać po sposobie jaki na nią patrzy, jak mówi powiedzenia "oczy są zwierciadłem duszy".
lady-margot
0
lady-margot | 6 lat temu | 77201 pkt
Jeżeli mowa o prawdziwym 'zakochaniu', a nie zauroczeniu czy przypływie nagłego zachwytu, to moim zdaniem świadczą o tym zachowania typowe dla prawdziwej miłośći. Facet naprawdę zakochany przede wszystkim dba o swoją kobietę, stawia jej potrzeby ponad swoje. Poza tym potrafi słuchać, rozmawiać, zawsze poradzi, można mu zaufać i w drugą stronę - on ufa swojej wybrance. Staje po jej stronie zawsze, nawet jeśli nie ma do końca racji, ale potrafi też krytycznie ją ocenić. Kocha ją razem z jej wadami, a nie tylko zaletami. Jest szczery i dumny, że ma ukochaną obok siebie, zawsze zachowuje się wporządku wobec niej. Prawdziwa miłość to nie tylko 'noszenie siebie na rękach', robienie dobrego wrażenia i ciągłe zachwalanie się itp., ale możliwość polegania na sobie w każdej sytuacji i obecność przy drugiej osobie na dobre i na złe.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.