Jak przedłużyć włosy za pomocą mikroringów?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

paulina1401
0
paulina1401 | 7 lat temu | 130 pkt
Przedłużanie włosów na microringi można wykonać u osoby specjalizującej się tym(nie koniecznie fryzjerki). Koszt zakładania włosów to ok 150-200 zł w górę + cena samych pasemek (np. włosy indyjskie 40 cm 1 pasemko kosztuje ok 1,10). W dobrych salonach fryzjerskich przedłużanie włosów 40cm bez limitu pasemek!!! kosztuje już od 350 zł.
Włosy na microrigi możesz przedłużyć także sama lub z pomocą koleżanki.
Co będzie Ci potrzebne:Pasemka z końcówka pod micro ringi w kolorze twoich włosów, lub na niego ufarbowany, Microringi w odpowiedniej ilości. Szydełko do ringów, Cążki do ściskania.

Zanim zaczniesz prace należy zostawić odpowiedni margines włosów od całego dołu oraz z przodu,który nie będziesz przedłużała (Konieczny by zakryc ringi gdy zrobisz np kucyk. Włosy podziel sobie na 3 części-2 boki i tył. Zaczynaj od tyłu. Wykonaj prostą poziomą linię nad zachowanym marginesem włosów. 2 rzędy nad sobą powinny układać się w literkę V tzn. Dolne pasemko jest pomiędzy 2 górnymi. A dopiero pasmo z 3 rzędu u góry je zakrywa.

Jak zrobić 1 pasemko?
-na szydełko nawlekasz ring.
-przez pętelkę szydełka przeplatasz pasemko włosów (ważne by nie było ani za grube, ani ca cienkie bo ringi bd sie ściągać)
-podciągasz ring do góry i wkładasz twardą końcówkę do jego środka, przesuwasz jak najwyżej skóry.
-Zaciskasz cążkami ring z pasemkiem i swoim włosami.
Zacisk ma być równoległy do głowy, płaski
-Robisz kolejne pasemko w poziomej linii
-Pamiętaj aby na czubku głowy zostawić swoje włosy i sprawdzić czy bez większego problemu przykrywają górne mikroringi. Jeśli nie odczep te pasemka które prześwitują i nie da się ich zasłonić.

O czym należy pamiętać! Przedłużanie wykonujesz na włosach suchych, najlepiej bez uprzedniego używania odżywki przy ich myciu. Nie rób tego na włosy bardzo słabe, gdyż osłabią się jeszcze bardziej.

Na bardzo cienkie włosy wchodzi ok. 120 pasemek, na bardzo grube i jeśli jest ich dużo może wejść nawet ok 300 :)
varmiann
0
varmiann | 7 lat temu | 1659 pkt
Ciekawy sposób, pierwszy raz czytam o nim. Ostatnio dowiedziałam się, że dość dobrą metodą jeśli chodzi o przedłużenie włosów jest racoon. Z tego co się orientowałam to stosują w warszawskim salonie berendowicz&kublin. Stosuje się w niej wyłącznie naturalne pasemka i doczepia za pomocą hipoalergicznego wosku.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.