Jak rozkochać w sobie chłopaka z klasy?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

OlaM
0
OlaM | 7 lat temu | 4913 pkt
Musisz zrobić na nim wrażenie, a jak to zrobić? Dowiedz się co lubi, co go interesuje i zaskocz go, by zwrócił jakoś uwagę, że jesteś interesującą osobą do tego możesz zaskoczyć go wyglądem (to nie jest najważniejsze, ale niestety nie będę oszukiwać, to na wygląd patrzy 99
% ludzi na świecie przy pierwszych kontaktach). Musisz mu się podobać, jeżeli wiesz, że nie jest tak, że w ogóle się nie podobasz to go zaskakuj. Zamieszaj trochę w jego życiu pozytywnie :)
krawczyk.ania89
0
krawczyk.ania89 | 4 lata temu | 43850 pkt
Jest na to wiele sposobów. Ale może będzie łatwiej, jak zacznę od tego, czego nie robić. Przede wszystkim, nie należy okazywać mu zbytnio swojego zainteresowania. Nie wolno być również nachalnym. Te czynniki często sprawiają, że nie ma się ochoty przebywać w towarzystwie danej osoby. Warto za to pokazać, że jest się atrakcyjną osobą. Warto zadbać o siebie, wyglądać na osobę schludną, zadbaną. Warto pokazać również że jest się osobą interesującą, z pasjami, z własnymi, oryginalnymi zainteresowaniami. Takie osoby często wzbudzają zainteresowanie, a wtedy jest z dużo rzeczami dużo łatwiej.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.