Jak się pomalować na Halloween?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Goszka
0
Goszka | 7 lat temu | 4233 pkt
Jeśli wybieramy się na imprezę, można poszaleć z makijażem. Powinien być on dobrany do stroju. I tak, jeśli udajemy wiedźmę - można mocno przyciemnić oczy, podkreślić eyelinerem, aby nadać im drapieżny wygląd, a usta pociągnąć fioletową, ciemną, lub czerwoną szminką. W przypadku przebrania się za np. topielicę - powinny dominować kolory zielonoszary, niebieski, morski, co podkreśli "trupi" wygląd, zwłaszcza w okolicy pod oczami, a w tym wypadku o to chodziło. Można pokusić się o rysunek na twarzy, np. ozdobić policzek wizerunkiem pajęczynki lub czarnym śladem stylizowanym na rozmazany przez łzy makijaż.
szabu
0
szabu | 7 lat temu | 6398 pkt
To zależy od naszego przebrania. Bardzo popularne przebranie ducha nie wymaga makijażu, ponieważ w całości jesteśmy ukryci pod prześcieradłem:). Bardziej skomplikowany makijaż na kościotrup. Namalujmy sobie wtedy na twarzy czaszkę, resztę dopełniając na czarno - da to świetny efekt. Wspaniałym pomysłem jest ten rysunek dyni na twarzy - możemy być pewni, że wzbudzimy furorę.
olgidaa
0
olgidaa | 7 lat temu | 1574 pkt
Ja proponuję makijaż a'la trup Pomaluj twarz jasnym pudrem - prawie białym. Weź czarny cień do oczu i pomaluj nim oczy, a także dookoła nich. Możesz też czarną szminką pomalować usta. Oczy możesz też zaznaczyć kolorem czerwonym, tak by wyglądały jak przekrwione.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.