Jak sprawdzić wierność żony?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

tomekpl_87
0
tomekpl_87 | 6 lat temu | 5151 pkt
Najłatwiej jest wynająć detektywa, który będzie ją obserwował lub zapłacić jakiemuś innemu atrakcyjnemu mężczyźnie by spróbował ją uwieść. Jeśli chcesz sprawdzić jej wierność to znaczy że jej nie ufasz, wtedy możesz także spróbować przeglądać jej telefon lub wiadomości na jej własnym profilu na portalach społecznościowych, często już na tym etapie można dowieść zdradę.
aneczka173
0
aneczka173 | 5 lat temu | 100735 pkt
Myślę, że tak na prawdę nie da się sprawdzić tego samemu. Jeśli bliska nam osoba zdradza nas, a przy tym bardzo dobrze maskuje ślady, trudno jest się tego domyśleć. Jeśli jednak mamy jakieś podejrzenia powinniśmy baczniej ją obserwować, kontrolować, sprawdzać czy mówi prawdę. W skrajnej sytuacji można kogoś wynająć, aby śledził tą osobę.
krawczyk.ania89
0
krawczyk.ania89 | 3 lata temu | 43850 pkt
A czy zaufanie nie jest tutaj podstawą i fundamentem związku? Zaufanie jest jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Dlaczego sprawdzać jej wierność? Czy istnieje podejrzenie, że żona nie jest wierna? Nie można bezpodstawnie tak kogoś sprawdzać ani oskarżać. Trzeba mieć dowody (niepowtarzalne), że żona może zdradzać. A jak sprawdzić wierność? Trzeba zastanowić się, czy ostatnio coś nie zmieniło się w jej zachowaniu, czy nie zaczeła zwracać większą uwagę na wygląd, czy nie ma żadnych tajemnic, czy inni nie sieją "plotek" na jej temat. Należy nad tym się zastanowić i dopiero wtedy pomyśleć nad wiernością żony.
weriontu
0
weriontu | 3 lata temu | 223714 pkt
Jeśli komuś w pełni ufasz to nie musisz sprawdzać jego wierności. Są jednak przypadki w których wiele znaków może wskazywać iż żona nie jest do końca szczera wobec męża. W takim przypadku wiele osób decyduje się na sprawdzenie rachunków, przeszukiwania torebki czy kieszeni, sprawdzeniu wysyłanych smsów. Niektórzy decydują się też na śledzenie żony samodzielnie lub z pomocą znajomych. W skrajnych przypadkach można się zdecydować na wynajęcie detektywa, który z całą pewnością sprawdzi, czy żona jest wierna. Jeśli jednak nie masz podstaw by przypuszczać, że żona nie jest Ci wierna to zastanów się zanim podejmiesz jakiekolwiek działania.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.