Jak tanio przyrządzić obiad?

Jak niskim kosztem ugotować smaczny obiad?
vilge
zapytał 7 lat temu

oceń

7 odpowiedzi obeznanych

stukpuuk
2
stukpuuk | 7 lat temu | 349 pkt
Klasykiem taniego gotowania są wszelkie dania oparte na makaronie. Opakowanie makaronu to koszt około 2zł za 400g, oczywiście można znaleźć tak tańsze jaki i parokrotnie droższe.
A teraz to co uczyni z makaronu danie to sos, i tak mamy tu do dyspozycji:
-od klasycznego pomidorowego składającego się z pomidorów w puszce (ok 2zł) dodanych do podsmażonego czosnku, cebulki i doprawionych np bazylią, oregano czy tymiankiem;
- poprzez po włosku a więc z dodatkiem pesto(4zł) czy suszonych pomidorów
- z tuńczykiem w oleju(2zł) + natka pietruszki
- z gotowanym brokułem i czosnkiem
- przesmażony z jajkiem jak jajecznica(0,40zł od jaja)
- lub mój ulubiony szpinakowy, szklimy na patelni czosnek pamiętając aby go nie przypalić, dodajemy rozmrożony szpinak(3zł) i sól, niektórzy dodają także śmietankę.

Inną ekonomiczną propozycją są tosty lub grzanki, do których potrzebny nam będzie chleb (wcale nie musi być świeży:)) i to co mamy w lodówce, np. cebulka, pomidor, ogórek kiszony lub konserwowy, wędlina, zwłaszcza parówki, a nawet dżem.
Układamy kompozycję i wrzucamy w piekarnik lub opiekacz na 5 minut.

A z dań bardziej tradycyjnych:
- wątróbka(5zł za kg, na jedną osobę 1,5zł) podsmażona na cebulce i podana z gotowanymi ziemniakami oraz korniszonkiem
- zupa pomidorowa; wystarczy marchewka, cebulka garść ryżu lub makaronu, kostka rosołowa i łyżka koncentratu pomidorowego; w wersji ekstra można dołożyć łyżkę śmietany (koszt na jedną osobę około 3zł).

Generalnie tanie gotowanie to umiejętność korzystania z produktów sezonowych (szpinak-w czerwcu, pomidory w sierpniu, zimą - korniszony:))) oraz zastępowania składników tańszym zamiennikiem, np parówki zamiast mięsa.
Akane
1
Akane | 7 lat temu | 610 pkt
Aby zrobić fajny obiad nie trzeba wydawać wiele. Czasem wystarczy to co jest w domu z podstawowych składników. Przykładowo: kotleciki z ryżu. Gotujemy szklankę ryżu. Kroimy drobno jedną cebulę, otwieramy kukurydzę lub groszek dodajemy to do ryżu, wbijamy dwa jajka i dodajemy trochę bułki tartej. Całość mieszamy i z powstałej masy lepimy kotleciki, które smażymy na patelni. Gotowe! Można je jeść również na zimno. Nie trzeba nawet dodawać groszku bo na bazie samego ryżu są świetne gdy są polane magi lub sosem sojowym.
weriontu
0
weriontu | 7 lat temu | 223714 pkt
Jeżeli chcemy ugotować obiad tanio, po pierwsze wybierajmy produkty o niskich cenach, co nie zawsze oznacza, że są one niesmaczne. Zwykle jest wręcz przeciwnie, poniewaz markety wystawiają na sprzedaż produkty własnej firmy, co nie ponosi za sobą dodatkowych kosztów. Tanio możemy przygotować dania z makaronu, soi czy różne zupy. Osobiście uważam, że tanio można przyrządzić wiele smacznych dań, które wcale nie są niskokaloryczne. Przykładem jest wykonywane przeze mnie spagetti, które kosztuje około 10 zł. Do ugotowania potrzebujemy makaron spagetti, puszkę pomidorów ( mała starczy dla 2 osób, duża dla czterech), cebulę, 1-2 łyżki miodu lub cukru, kilka pieczarek, bazylia i przyprawy. Nawet kiedy dodamy mięso mielone, koszt takiego dania jest bardzo niski, za to walory smakowe nieporównywalne do spagetti z proszku czy ze słoika.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Jeżeli chcemy naprawdę tani obiad, to oprócz oczywiście makaronów, ryżu z dodatkami itp. mogę polecić prawie tradycyjne drugie danie, za którego porcję zapłacimy 2 złote.
Trzeba kupić kotlety sojowe a'la schabowe (koszt opakowania około 2 - 3 złote), kilo ziemniaków (koszt do 2 złotych) oraz np. ogórki kiszone lub jakąś surówkę w słoiku (koszt do 3 złotych). Za takie zakupy zapłacimy łącznie nie więcej niż 8 złotych, a przygotujemy z tego 4 porcje obiadowe: ziemniaki + kotlety sojowe (po trzy - cztery sztuki na porcję) + surówka. Ja zawsze dodaję jeszcze cebulkę duszoną do ziemniaków. W taki sposób za niecałe 10 złotych można przygotować obiad dla dwóch osób na dwa dni! Polecam takie rozwiązanie, jeżeli nasze kieszenie pustoszeją...
rita
0
rita | 6 lat temu | 540 pkt
Ja często przygotowuję sobie warzywa i kurczaka na parze. Jest to danie, które nie tylko jest niedrogie, ale przede wszystkim przyrządza się je naprawdę szybko.
gosik7812
0
gosik7812 | 6 lat temu | 124 pkt
EKONOMICZNYM daniem są też kotlety z mortadeli. Mortadela w Biedronce 2zł, kroisz na 1cm plastry panierujesz w jajku, bułce tartej i smażysz jak schabowe na oleju. Ziemniaczki jakaś surówka lub buraczki i nie płacisz więcej niż 2zł na osobę.
Richie112
0
Richie112 | 5 lat temu | 30668 pkt
Niedawno oglądałam eksperyment polskiego studenta - jak przeżyć za złotówkę dziennie. I szczerze powiem, że jest to trudne, jednak możliwe.
Dania które mogę zaproponować:
-makaron z serem
-zupa pomidorowa
-placki ziemniaczane
-sałatka z buraków
-racuchy

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.