Jak uczesać falę?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Zuza
0
Zuza | 7 lat temu | 1555 pkt
Polecam robienie fali za pomocą prostownicy do włosów. Oddzielamy pasmo i rozczesujemy. Chwytamy prostownicą przy czubku głowy i przesuwamy się powoli w dół, obracając prostownicę raz w jedną stronę, raz w drugą (raz pod włosy a raz na włosy). Innym sposobem, by uzyskać fale jest wykonanie na wilgotnych włosach warkoczyków (i tutaj już zależy od upodobań czy będą one mniejsze czy większe) i wysuszenie fryzury suszarką, bądź zostawienie warkoczyków na noc. Po rozplątaniu uzyskamy fale.
weriontu
0
weriontu | 7 lat temu | 223714 pkt
Prawdziwe fale, których uczy się każdy fryzjer wyglądają trochę inaczej, niż te, które teraz możemy układać lokówką. Włosy muszą być nasączone odżywką lub szamponem, które je sztywno utrzymają. Fale wykonuje się grzebieniem i palcami. Każdy rząd fal układa się w odwrotną stronę, a załamania fali muszą być półokrągłe. Poprawnie wykonane fale mają szerokość dwóch palców i w całości są wykonane przez palce fryzjera. Fryzura ta była szczególnie modna w latach 20-stych ubiegłego wieku, dziś jest pamiętana jedynie przez fryzjerów. Umiejętność wykonania fal musi zostać opanowana przez każdego kandydata na fryzjera.
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Najlepszym urządzeniem do zrobienia fal są modne ostatnio lokówki stożkowe. Jestem w posiadaniu takowej i doskonale się sprawdza. Domowym sposobem natomiast fale można zrobić zaplatając na mokrych włosach warkoczyki.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.