Jak uczesać grzywkę na bok? Jaką technikę obrać? Jakich preparatów użyć, aby fryzura długo się utrzymała?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

paulina1401
0
paulina1401 | 7 lat temu | 130 pkt
Mogę doradzić swój osobisty przetestowany sposów.
Jeśli chciałam mieć grzywkę na bok mocno zebraną z 2 boku to co robiłam.
Po pierwsze pare minut ponosiłam ją spiętą na przeciwną stronę niż w tą którą chciałam układać. To dodało jej objętości.
Uczesałam ją na właściwą stronę. Linię, skosu którą chciałam jej nadać robiłam w ten sposób, układałam ją palcami przytrzymywałam i dalej trzymając lakierowałam.Trzymałam ją tak :D aż lakier wysechł. Linie dopracowywałam wyciągając pojedyncze "włoski" i lakierując całą linie. Używałam do tego dużo! lakeiru b.mocnego np. elnett loreal.
Efekt był taki, że grzywka przy dobrym śnie na drugi dzień tez sie trzymała :D
Jeśli chodzi ci po prostu o ułozenie grzywki. To przeczesz ją tak by podkreśliła swoje cięcie. I również przylakieruj.
AbreLosOjoss
0
AbreLosOjoss | 7 lat temu | 232 pkt
Sama zawsze miałam problem z tym, aby grzywka trzymała się z odpowiedniej strony, ponieważ wcześniej miałam przedziałek po drugiej stronie i włosy same układały się odwrotnie niż chciałam. Polecam aby po umyciu głowy od razu rozczesać włosy i ułożyć grzywkę na tą stronę, na którą chcemy, następnie wysuszyć je, zaczynając od grzywki, kierując strumień powietrza "z włosem" tak aby przyklepać je na odpowiednią stronę. Po wysuszeniu włosów przypiąć grzywkę na jakieś 20 minut (można w tym czasie się pomalować lub ułożyć resztę włosów) wsuwką lub spinką (ale takiej, która nie pozostawi śladu na włosach) i powinny się trzymać, a jeżeli nie to po prostu je polakierować, ale nie za dużo ponieważ włosy będą wtedy wyglądały nieświeżo, a tego chyba nie chcemy ;)

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.