Jak wydłużyć czas stosunku?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

chwami
0
chwami | 8 lat temu | 160 pkt
Aby wydłużyć stosunek mężczyzna, w momencie gdy poczuje zbliżający się moment wytrysku, powinien przerwać na chwilę pieszczoty i najlepiej pomyśleć o czymś innym, nie związanym z seksem. Po chwili można kontynuować stosunek. Robić tak za każdym razem, gdy zbliża się wytrysk.
Istnieją także specjalne środki, mające na celu wydłużenie stosunku. Są to m.in. specjalne prezerwatywy Durex Performa, zawierające środek znieczulający, jednak nie na wszystkich mężczyzn one działają.
Inną metodą jest też doprowadzenie do wytrysku około godzinę przed seksem, opóźni to kolejny wytrysk.
Niektórzy mężczyźni stosują też metodę uciskania nasady penisa, tam, gdzie biegną nasieniowody.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Jeżeli mężczyzna boryka się z problemem przedwczesnego wytrysku najważniejsze jest wsparcie partnerki. Jeśli masz dziewczynę, która Cię kocha i wspiera, problem ten od razu wyda Ci się o setki ton lżejszy. Do tej pory medycyna nie znalazła jednego skutecznego leku na tę przypadłość. Seksuolodzy jednak zgodnie twierdzą, że aby wytrysk opóźnić choć trochę, należy się jak najwięcej i jak najczęściej, a przede wszystkim regularnie kochać ze swoją partnerką! Producenci prezerwatyw wprowdzili na rynek produkty z substancjami opóźniającymi wytrysk, działają one na zasadzie częściowego znieczulania - można spróbować tego sposobu. Ale jeśli chłopak ma mądrą partnerkę, nie będzie szukał za wszelką cenę sposobów opóźniających wytrysk, bo razem dojdą do wniosku, że lepiej przedłożyć jakość nad ilość i będzie im poprostu dobrze tak jak jest.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.