Jak wywołać OOBE? Co to jest?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

1 odpowiedź obeznanych

Psiarka555
0
Psiarka555 | 8 lat temu | 70 pkt
OOBE są to podróże poza nasze ciało. Trudno jest osiągnąć taki stan. Jeśli jednak osiągnie się taki stan można poruszać się za pomocą myśli. W ten sposób, np. możemy odwiedzić jakiegoś znajomego, który mieszka w innym mieście, a nawet kraju. Technika OOBE polega więc na wprowadzeniu się w trans, co umożliwia opuszczenie ciała fizycznego.

Najlepszą porą na wywołania OOBE będzie wieczór, przed snem. Jesteśmy wtedy zmęczeni i łatwiej nam się zrelaksować. W pomieszczeniu w którym planujemy wywołać OOBE powinno być ciepło, ale nie przesadnie. Można się położyć, ale można również usiąść w wygodnym fotelu. Można puścić cichutką muzykę, co pozwoli się zrelaksować. W pomieszczeniu powinno być w miarę ciemno i cicho. Gdy już jest wszystko gotowe skupiamy się i myślimy o jakiejś przyjemnej dla nas rzeczy. Następnie wpatrujemy się w ciemność przed oczami, tak jakbyśmy chcieli w nią wniknąć. Po pewnym czasie zobaczymy małe światełka. Teraz myślimy o tym, jak przyjemnie byłoby się unosić, latać. Skupiamy się na tej myśli, pogłębiamy ją. I wtedy unosimy się ponad nasze ciało i możemy się swobodnie przemieszczać.

Podczas pierwszego wyjścia nie wylatuj poza swoje pomieszczenie mieszkalne. Pomedytuj żeby przećwiczyć koncentracje. Najpierw przećwicz sen świadomy (LD) jest łatwiejszy.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.