Jak wzbudzić zazdrość męża?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Lennykable
0
Lennykable | 7 lat temu | 61529 pkt
Można to uczynić na wiele sposobów: flirtując z kimś otwarcie, nagle zacząć wychodzić z domu w godzinach wieczornych, wcześniej starannie się ubierając. Można również pisać długie meile i długo rozmawiać z kimś przez telefon i odmawiać odpowiedzi na pytanie, kto to był. Wątpliwości jednak budzi cel takiego zachowania. Na pewno przyczynia się ono ddo zachwiania stabilności i zaufania w związku.
Popiec
0
Popiec | 7 lat temu | 4818 pkt
Do wzbudzenia takiej pozytywnej zazdrości w związku wystarczy o siebie dbać. Wtedy nawet podczas codziennych zakupów czy spaceru, a już na pewno na tańcach trafi się na osobę, która zwróci na nas uwagę. Nie wiem dlaczego tak jest, ale parter jakoś podświadomie też to widzi i też wzrasta jego ego, że to z nim jesteśmy. Dlatego warto o siebie dbać: ładnie, a niekoniecznie wyzywająco się ubierać, malować, chodzić do fryzjera, mieć zadbane dłonie, kupić sobie fajne buty. Trzeba też się uśmiechać i pozytywnie myśleć. Nasz partner na pewno to zauważy i doceni. W żadnym wypadku nie radzę wchodzić w gierki typu tajne rozmowy, bo można zabrnąć za daleko, to jest nie w porządku i może przynieść odwrotne od zamierzonych skutki.
anneau
0
anneau | 7 lat temu | 1227 pkt
Wzbudzanie zazdrości to sprawa krucha i delikatna. Jeśli mamy jedynie sprawić, by naszego męża coś zakłuło - najlepiej udawać, że się ma wielbiciela. Odkładać słuchawkę telefonu, kiedy mąż wchodzi, chowanie notesu pod poduszkę. Chodzi o to, by zauważył, że mamy coś do ukrycia. Albo łatwiej- poprosić kolegę, by był przy naszym męzu milszy i bardziej skory do komplementów wobec nas niż zazwyczaj.
Możemy też wyjść z mężem do kawiarni lub na dancing i szaleć na parkiecie z innym mężczyzną. Ewentualnie możemy udawać, że rozmawiamy przez telefon- dziękując "ci Darku (Radku, Marku) za komplementy :)Niech mążdomyśla się kto to i dlaczego tak podobamy się innemu.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.