Jak "zabić" wolny czas we Wrocławiu?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

sylwinaaa
1
sylwinaaa | 8 lat temu | 270 pkt
Wrocław to niesamowite miasto, w którym bez problemu można znaleźć mnóstwo rozrywek. Moim zdaniem najlepszym sposobem na "zabicie" czasu wolnego, gdy pogoda dopisuje, jest spacer po Ostrowie Tumskim, rejs statkiem po Odrze, wizyta w ZOO lub Ogrodzie Japońskim. Polecam także odwiedzić Park Szczytnicki wraz z Halą Stulecia, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przy okazji wizyty w tym miejscu, warto poczekać na pokaz spekularnej fontanny. Gdy pogoda nie pozwala na spacery po Wrocławiu, zawsze można odwiedzić jakiś bar lub klub (jest ich mnóstwo w tym mieście, szczególnie w Rynku). Ciekawym zajęciem jest gra w kręgle lub bilard. Wrocław posiada także Multikina, w których każdy znajdzie cos dla siebie. Polecam również skorzystać z Aquaparku lub Fitness Klubów.
IFF
0
IFF | 8 lat temu | 340 pkt
We Wrocławiu jest wiele atrakcji. Jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy i po prostu "zabić" czas wolny to warto się przejść na znaną wszystkim wrocławskim studentom wysepka nad Odrą. W nocy ślicznie oświetlona. Można spotkać wiele ciekawych ludzi, pograć na gitarze i djembe.To tylko jedna z nieoficjalnych propozycji.
arleena36
0
arleena36 | 6 lat temu | 2548 pkt
Warto przejść się po rynku i starówce dalej kierując się przez Ostrów Tumski trafić na Wyspy Słodowe. W dawnym kinie Warszawa stworzyło się teraz Dolnośląskie Centrum Filmowe, polecam się wybrać nie tylko na najnowsze mega produkcje, jest to kino studyjne, alternatywne dla multipleksów. Jeżeli lubisz konsumpcję to galerii handlowych jest pod dostatkiem, te w centrum to Galeria Dominikańska i Pasaż Grunwaldzki. Na łono natury okolice Hali Stulecia i Parku Szczytnickiego powinny być zadowalające dla każdego.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.