Jak zachowuje się zakochany facet?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Gosza
0
Gosza | 7 lat temu | 477 pkt
Zakochanego faceta zachowuję się całkowicie inaczej niż kolega czy przyjaciel. Do jego zachowań zalicza się:
- patrzy prosto w oczy kobiecie, którą darzy uczuciem, jego oczy błyszczą zadowoleniem,
- z ust nie schodzi uwodzicielski uśmiech,
- znajduje byle pretekst aby spędzić z wybraną kobietą każdą najmniejszą chwilę np. odprowadza ją do pracy, prosi o pomoc w doborze krawatu podczas zakupów itp.
- z wielką uwagą słucha jej,
- stara się prowadzić inteligentną rozmowę, chce zabłysnąć w oczach kobiety,
- stara się być jak najbliżej kobiety,
- jest rozentuzjazmowany podczas spotkań, a gdy dochodzi do końca spotkania smutnieje

Oczywiście nie jest to reguła dla każdego mężczyzny. Każdy na swój sposób nawet nieświadomie okazuje zakochanie, aczkolwiek wiele cech jest bardzo podobnych lub identycznych.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Jeżeli mowa o prawdziwym 'zakochaniu', a nie zauroczeniu czy przypływie nagłego zachwytu, to moim zdaniem świadczą o tym zachowania typowe dla prawdziwej miłośći. Facet naprawdę zakochany przede wszystkim dba o swoją kobietę, stawia jej potrzeby ponad swoje. Poza tym potrafi słuchać, rozmawiać, zawsze poradzi, można mu zaufać i w drugą stronę - on ufa swojej wybrance. Staje po jej stronie zawsze, nawet jeśli nie ma do końca racji, ale potrafi też krytycznie ją ocenić. Kocha ją razem z jej wadami, a nie tylko zaletami. Jest szczery i dumny, że ma ukochaną obok siebie, zawsze zachowuje się wporządku wobec niej. Prawdziwa miłość to nie tylko 'noszenie siebie na rękach', robienie dobrego wrażenia i ciągłe zachwalanie się itp., ale możliwość polegania na sobie w każdej sytuacji i obecność przy drugiej osobie na dobre i na złe.
aneczka173
0
aneczka173 | 6 lat temu | 100735 pkt
Myślę, że troszkę inaczej od zakochanej kobiety. Faceci na ogół nie okazują swoich uczuć, dlatego ciężko jest rozpoznać co tak na prawdę czują. Jednak w stosunku do osoby, którą kocha, mężczyzna będzie na pewno czuły, delikatny, będzie się nią interesował i w jakiś sposób okaże swoje uczucia. Jednak trzeba pamiętać, że każdy facet jest inny i nie da się generalnie powiedzieć jak zareagują oni na otaczające ich uczucie.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.