Jak zdać prawo jazdy za pierwszym razem?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

mirekg42
0
mirekg42 | 7 lat temu | 1427 pkt
To żę ktoś nie zdał egzaminu najczęściej jest oczywiście wina egzaminatora, bo oni z góry wiadomo oblewają zdających specjalnie. Tak oczywiście sądzą poszkodowani czyli zdający, którzy rzekomo jeździli idealnie. Otóż w dzisiejszych czasach mamy monitoring i trudno jest specjalnie egzaminatorowi oblać za nic, ale zresztą nie musi tego robić bo wiele osób na prawde robi jeden błąd dość poważny co automatycznie może go wykluczyć z egzaminu. Egzamin można zdać za pierwszym razem bez problemu, wystarczy pojechać zgodnie z przepisami ruchu drogowego i nie zrobić żadnego głupiego błędu. Jeżeli tak zrobimy nie wierzę, żę specjalnie obleje egzaminator. Ja zdałem 4 egzaminy na pierwszym razem na różne kategorie i wiem, że zdałem bo dobrze jeździłem, nie robiłem błędów, więc nie miał prawa mnie oblać.
Powodzenia w zdawaniu.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Niestety nie istnieje żadna reguła dzięki, której zdamy egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Jest wiele czynników, które o tym decydują. Najważniejszym z nich jest oczywiście umiejętność jazdy. Za kierownicą powinniśmy się czuć swobodnie, znać i przestrzegać przepisy ruchu drogowego, a także być pewnym podejmowanych decyzji, ale nie szarżować. Nie należy się stresować- reguła ta tyczy się wszystkich egzaminów, nie tylko na prawo jazdy. Kolejnym ważnym czynnikiem jest egzaminator. Osobiście znam wiele przypadków kiedy drobnostka zadecydowała o wyniku negatywnym. Wina leżała po stronie kursanta, ale była ona bardzo mała. Niestety panowie z WORD-u są często bardzo negatywnie nastawieni do młodych kierowców i celowo wprowadzają ich w błąd. Powodzenia!
lady-margot
0
lady-margot | 6 lat temu | 77201 pkt
Egzaminatorzy już dawno nie mają prawa wprowadzać zdającej osoby w błąd, dawać mylnych poleceń itp., co kiedyś było możliwe. Zatem na pewno nie zostaniemy złośliwie wprowadzeni w błąd, poza tym egzamin jest nagrywany. Aby zdać go za pierwszym razem wystarczy umieć jeździć i znać przepisy ruchu drogowego oraz znaki, a takie przygotowanie powinien mieć każdy, kto przystępuje do państwowego egzaminu. Dlatego najlepiej się nie stresować, jeżeli umiesz zachować się na ulicy zgodnie z przepisami, powinieneś zdać za pierwszym razem. A jeżeli powinie Ci się noga, nie ma co się przejmować, tylko poprostu jak najszybciej ustalić termin kolejnego egzaminu.
asicekk
0
asicekk | 6 lat temu | 8812 pkt
Najważniejsze, żeby wierzyć w swoje możliwości i się nie denerwować. Przed egzaminem powtórz sobie rodzaje świateł oraz rzeczy znajdujące się pod maską, żeby mieć pewność, że niczego w stresie nie zapomnisz. Podczas egzaminu nie spieraj się z osobą przeprowadzającą egzamin i staraj się dokładnie wykonywać wszystkie jej polecenia (zastanów się dwa razy, zanim coś zrobisz).
weriontu
0
weriontu | 6 lat temu | 223714 pkt
Sama zdałam prawo jazdy dopiero za 5 razem. Myślę, że aby zdać przy pierwszym podejściu niezbędne jest ukończenie kursu w bardzo dobrej szkole jazdy. Bez odpowiedniego przygotowanie nie ma szans na zdanie przy pierwszym podejściu. Utrudnieniem jest również to, że idąc na egzamin pierwszy raz nie mamy konkretnego wyobrażenia jak wygląda egzamin, do czego "doczepiają" się egzaminatorzy. Zawsze egzamin wymaga odrobiny szczęścia - niektórzy mają je już przy pierwszym podejściu.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.