Jak zdobyć serce koziorożca?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Marabelka
0
Marabelka | 7 lat temu | 855 pkt
Należy zacząć od pytania: czy znak zodiaku ma jakiś wpływ na nas i naszych partnerów, a także na nasze decyzje?
Wychodząc z założenia, że tak, musimy uświadomić sobie "jakie są" koziorożce. Zodiakalne koziorożce to osoby praktyczne, inteligentne, często samotnicy. Nie łatwo im zaimponować, trudno zyskać ich sympatie, jednak gdy to się stanie są wierne i bezgranicznie oddane.
Wg mnie są dwa sposoby na zdobycie serca przedstawiciela tego znaku zodiaku:
1. Na zasadzie podobieństwa. Koziorożce to zwykle neurotycy, często artyści, przekonani o swojej wyższości nad innymi. Serce ich można zdobyć zaczynając żyć ich życiem. Wkradnij się do artystycznej bohemy Twojego koziorożca a zyskasz jego przychylność. Poezja, wino, ambitne kino czy teatr, piękny romantyczny zachód słońca to jest to.
2. Na zasadzie przeciwieństwa. Powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają jest prawdą. Oderwany od rzeczywistości koziorożec też chce w życiu trochę szaleństwa- skok na bungee, impreza do rana, nauka jazdy na deskorolce. Sprowadź swojego koziorożca na ziemię i pokaż mu swoje życie.
Niewątpliwie można mówić o wielu różnych (nawet kompletnie rozbieżnych sposobach), najważniejsze jednak to pozostawać sobą i wierzyć w siebie. Każdemu, kogo pragniemy zdobyć, trzeba dać to, co mamy najlepsze. A jeśli jest tego wart, doceni to.
(wypowiedź zodiakalnego koziorożca ;))
ada_net
0
ada_net | 6 lat temu | 732 pkt
trzeba przedewszystkim zdobyć jego zaufanie wiem co mówię bo sama jestem koziorożcem
Richie112
0
Richie112 | 6 lat temu | 30668 pkt
Ja osobiście nie wierzę w jakąś magię znaków i tak dalej. Serce koziorożca zdobywa się tak samo jak serce lwa czy ryb. Zależy od usposobienia i charakteru 'celu', który obraliśmy. Trzeba być miłym i sympatycznym, wzbudzać zaufanie.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.