Jak zemścić się na byłej?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

kundzia26
1
kundzia26 | 6 lat temu | 200 pkt
witam myślę że wy faceci jesteście bardzo mściwi! powiem wam na co wam zemsta na swojej eks co wy chcecie osiągnać ? krzywdę możecie wyrządzić jej, nie możecie jej uprzykrzać życia , jesli poznała kogoś kto spełnia jej oczekiwania powinniście odpuścić . może jest coś co zaważyło na waaszym związku. zastanówcie się co było powodem rozpadu może wygórowane oczekiwania , brak poświęcenia komuś uwagi czasu , myślę że musicie się pogodzić ze stratą swojej eks. ale uważajcie że każde posunięcie może narazić na karę. mowie o rozpowszechnianiu zdjec swojej bylej na internecie grozby pogrozki.
weriontu
0
weriontu | 6 lat temu | 223702 pkt
Jeśli bardzo pragniemy zemsty na byłej, powinniśmy odznaczyć się kreatywnością i obmyślić plan, jaki w tym przypadku najlepiej zadziała. Każda kobieta jest inna, dlatego sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie co najbardziej ją zaboli. Zwykle kobiety nie potrafią zaakceptować innej przy boku swojego eks. Warto wpaść "przypadkowo" na swoją byłą, będąc razem z super laską, której nie dorasta do pięt. Jeśli Twoja była ma nowego faceta, rozejrzyj się czy posiada on konto na portalach społecznościowych typu Facebook.Zawsze możesz wysłać mu wiadomość o tym jaka jest jego aktualna dziewczyna, przedstawiając ją w jak najgorszym świetle. Może uda Ci się nawet zniszczyć jej nowy związek.
lady-margot
0
lady-margot | 6 lat temu | 77189 pkt
Uważam, że zemasta na byłej partnerce (a także byłym partnerze) jest przejawem niedojrzałości i jakiś kompleksów. Nie rozumiem jak może komuś sprawiać radość krzywdzenie osoby, szczególnie takiej, która kiedyś była kimś ważnym w życiu. Przytoczę wersy, które lepiej wziąć sobie do serca i nie tracić czasu na jakieś dziecinne gierki - "Jeśli ktoś w życiu zada Ci cierpienie, najszlachetniejszą zemstą będzie przebaczenie".
Jesteśmy tylko ludźmi, każdy z nas popełnia błędy i niejednokrotnie krzywdzi kogoś innego - świadomie lub nie. Ale zemsta jest tylko bezsensownym napędzaniem maszyny zła. A przecież każdy z nas chciałby żyć w świecie, w którym panuje zgoda a ludzie mogą na sobie polegać i sobie ufać.
fajczarz
0
fajczarz | 5 lat temu | 2136 pkt
Zamienić jej wycieraczkę z wycieraczką sąsiada (koniecznie gorszej jakości).

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.