Jak zgasić nauczyciela?

anonim
zapytał 5 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

mp
0
mp | 5 lat temu | 32268 pkt
Gaszenie nauczyciela nie jest dobrym pomysłem. Nauczycielowi należy się szacunek, jako osobie starszej. Oczywiste jest, że nie każdego nauczyciela da się lubić, tak samo jak nie da się lubić każdego człowieka. Często nauczyciel traktowany jest przez uczniów jako wróg, ale nawet wtedy nie należy go gasić.
Lennykable
0
Lennykable | 5 lat temu | 61529 pkt
Pytanie, jaki jest sens takiego postępowania. Nauczyciel jest po to, żeby przekazywać wiedzę i wychowywać, spełnia więc bardzo ważną rolę. Podważanie słów nauczyciela bez podstawy niczemu nie służy, przyczynia się do pogorszenia jakości nauczania i utrwalenia złej atmosfery w klasie. Jeśli nauczyciel przekracza swoje uprawnienia, np. wyzywa uczniów, należy zgłosić do dyrektorowi szkoły.
aneczka173
0
aneczka173 | 3 lata temu | 100735 pkt
Myślę, że jeśłi nauczyciel jest wobec nas fair i dobrze uczy to nie ma sensu się wychylać i na siłę starać być ponad nieg. Przede wszytskim musimy pamiętać, iż nauczyciel jest starszą osobą i musimy do niej podejść z szacunkiem. Nie możemy okazywać braku kultury, gdyż to bardzo negatywnie o nas świadczy. Jednak zamiast go gasić, możemy go zaskoczyć. Najlepiej to zrobić pooprzez wykazanie się czymś- oczywiście czymś związanym z wiedzą. W taki sposób na pewno podkreślimy swoją inteligencję.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.