Jak zorganizować udaną "pidżama party"?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

malasekretarka
0
malasekretarka | 8 lat temu | 100 pkt
Zaprosic ulubione i najbardziej zakręcone kumpele, wskoczyć w kolorowe flanelowe pidżamki, zakupić kilka paczek czipsów, zrobić pacz i wypożyczyć komedie romantyczne i umówić się ze nie rozmawiacie o swoich facetach.Wiec Piżama Part czas zacząć!!!
mysiogon
0
mysiogon | 8 lat temu | 790 pkt
Najważniejszym elementem Pidżama Party są oczywiście stroje! Już na wstępie warto zasugerować gościom, że nie musi być to pidżama używana na co dzień. Warto trochę poeksperymentować ubierając się w lekko tandetny szlafroczek, wełniane kapcie jak od babci, doszyć do zwykłych klapek pomponiki lub wkręcić we włosy kolorowe wałki. Jeśli zaś chodzi o dekoracje przestrzeni, świetnie sprawdzą się rozłożone na podłodze koce, puszyste dywany, duże ilości poduszek. Przy organizacji PP należy pamiętać, że chodzi przede wszystkim o alternatywę dla zwykłej imprezy, gdzie wszyscy są wystrojeni i jednocześnie skrępowani przez eleganckie stroje. Nastrój na PP jest dużo bardziej swobodny, domowy, "pieleszowy", zachęcający do zwierzeń, całonocnych rozmów i poznawania się na innej płaszczyźnie.
Goszka
0
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
Może zapas kawy, coby nie zasnąć w połowie? :-) Na pewno warto zadbać o strój, to w zasadzie podstawa takiego typu imprezy. Świetny efekt dają świeczki, stwarzają taki kameralny klimat. Można też wypożyczyć jakiś horror, żeby wspólnie, i to w nocy, się trochę pobać. Można też zorganizować bitwę na poduszki oraz pooglądać dobranocki (większość osób z sentymentem wspomina stare bajki).

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.