Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

weriontu
1
weriontu | 8 lat temu | 223714 pkt
Najważniejsze na pierwszej randce to naturalność, wcale nie powinniśmy chcieć wywołać wrażenia na drugiej osobie, lecz po prostu musimy być sobą. Powinniśmy być wyluzowani tak aby np. nie wylać na siebie soku lub nie zacząć się jąkać. Z pewnością aby korzystnie wypaść musimy być czysto ubrani, najlepiej w tym w czym czujemy się dobrze. Dziewczyna powinna podkreślić swoje wdzięki, jednak przesada wcale nie będzie korzystna, może odnieść wręcz odwrotny od zamierzanego skutek. Ważne jest abyśmy znali chociaż troche zainteresowania lub poglądy osoby z którą się umawiamy, wtedy łatwiej będzie nawiązać ciekawą i zbliżającą nas do siebie rozmowę. Pamietajmy również, że optymizm i lekka tajemniczość korzystnie wpłyną na nasz wizerunek w oczach drugiej osoby. Nie odkrywajmy całych siebie na pierwszej randce, bo co później będziemy mieli do zaoferowania?
Malgorzata
0
Malgorzata | 8 lat temu | 395 pkt
Pierwsza randa, to najważniejsze spotkanie, gdyż decyduje o tym czy druga strona będzie chciała następnych spotkań. Na pierwszej randce należy zachowywać się naturalnie, bez udawania, bo to odczujecie podczas spotkania. Trzeba przygotować się do rozmowy, czyli mieć ogląd na dany temat. Kolejnym aspektem jest wizualizacja, czyli to jak się prezentujemy zewnętrznie. Nie przesadzaj z ubiorem. Ubierz się tak jak lubisz najbardziej, abyś nie był/była spięta i ubiór nie przeszkadzał, a pomagał i podkreślał Twoje walory. Uśmiechaj się, bądź uprzejmy/a i pełen optymizmu.
IFF
0
IFF | 8 lat temu | 340 pkt
Pierwsza randka, pierwsze rozmowy, pierwszy pocałunek? Myślę, że z tym ostatnim można poczekać. Aby zrobić wrażenie na drugiej osobie, trzeba się zachowywać bardzo naturalnie- nikogo nie udawać. Nie pić dużo alkoholu, pamiętać o dobrych manierach, nie zadawać zbyt prywatnych pytań. Przede wszystkim nie zmyślaj! Bądź autentyczny i interesujący, ważny jest uśmiech, świeży oddech i czyste paznokcie. Ubierz się wygodnie i romantycznie- nie zbyt wyzywająco. Mężczyzna niech ubierze się męsko- czarna koszula i ładny zapach robi wrażenie. Kobieta niech ubierze się dziewczęco i romantycznie. Dłonie delikatne i zadbane. Poleca się french manicure. Powodzenia!
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Podobno receptą jest bycie sobą. Uważam, że owszem warto, jednak nie bierzmy tego do siebie aż tak dosłownie. Na pierwszą randkę ubierzmy się ładniej niż zwykle. Jeśli nie lubimy się malować (panie), czy przesadnie stroić (panowie) nie róbmy tego. Jednak postarajmy się choć trochę, gdyż wygląd, może nie najważniejszy, ale także się liczy. Co więcej starajmy się poruszać lekkie kwestie, jeśli chodzi o rozmowę. Na pierwszej randce nie należy wysuwać od razu ciężkich, czy bolesnych tematów z życia. Będzie na to czas kiedy indziej. Poza tym nie warto chyba zbyt mocno się angażować. Postarajmy się spędzić ten czas na luzie i wesoło. Aby potem nie było rozczarowania.
lady-margot
0
lady-margot | 6 lat temu | 77201 pkt
Randka to spotkanie z osobą, która być może kiedyś będzie dla nas kimś najbliższym, najważniejszym. Zatem myślę, że podstawową rzeczą jest naturalne zachowanie, bycie poprostu sobą. Jest to fajny i miły moment dla obydwu osób, który ma być początkiem czegoś wyjątkowego - związku i miłości. Trzeba więc zadbać o to aby obie osoby były zadowolone ze spędzonego razem czasu. Musimy wybrać miejsce i formę randki tak, aby partner/ka się nie nudzili. Warto zadbać o to, abyśmy mieli okazję porozmawiać spokojnie w miłej atmosferze. I skoro już o rozmowie to trzeba też pamiętać aby nie gadać ciągle o sobie, nie zanudzać, ale też nie milczeć jak grób - należy zrównoważyć mówienie i słuchanie. Powinniśmy znaleźć wspólne tematy, pasje a nie debatować o pogodzie, żeby nie było sztywno. Z takich chyba mniej ważnych rzeczy pamiętajmy o punktualności, zadbanym wyglądzie, kulturze i umiarkowanym prawieniu komplementów. Każdy lubi miłe słowa na swój temat z ust innej osoby. No ale podsumowując myślę, że najważniejsze jest bycie w 100% sobą, wtedy napewno zrobimy na towarzyszu/towarzyszce dobre wrażenie!

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.