Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

6 odpowiedzi obeznanych

kasiuuula
0
kasiuuula | 6 lat temu | 1072 pkt
Zdecydowanie pierwsze wrażenie jest najważniejsze więc zadbaj o to, by w momencie kiedy chcesz aby Cie dostrzegł Twój wygląd był wyjątkowy. Nie zapominaj, żebyś czuła się swobodnie i pozostała mimo wszystko sobą. Postaraj się wzbudzić w sobie jak najwięcej pozytywnych emocji- myśl pozytywnie, uśmiechaj się. Nawet nie wiesz jak pięknie wtedy wyglądasz! I co najważniejsze, dostrzegają to również inny wkoło! Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy więc... utrzymuj kontakt wzrokowy! Nawet kiedy rozmawiacie ze sobą, nie spuszczaj z niego wzroku dodatkowo uwodząc go spojrzeniem i czasami spuszczając wzrok udając lekkie zawstydzenie. W gruncie rzeczy mężczyźni kochają subtelne kobiety, ale pewne siebie. Nie zapomnij o dobrych perfumach aby zapamiętał Twój zapach, od tego czasu będzie kojarzył go tylko z Tobą. Wyglądem staraj się podkreślić swoje ja. Pamiętaj, każdy facet jest do zdobycia! Wystarczy podkreślić swoje atuty i znać swoją wartość!
smajlowa3
0
smajlowa3 | 6 lat temu | 65 pkt
To już zalezy właściwie od chłopaka. Niektórzy zwracają uwagę bardziej na wygląd niektórzy na charakter. Według mnie po prostu bądź sobą to chyba najlepsze rozwiązanie . Właściwie zgadzam sie z wypowiedzią osoby u góry :)
0
Uśmiechaj się dużo i bądź sobą,na pewno doceni to kim jesteś. – trudusia86

– 58 dni temu

lady-margot
0
lady-margot | 6 lat temu | 77201 pkt
Jest wiele sposobów, dzięki którym możesz zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Jeżeli naprawdę Ci na tym zależy musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów... Po pierwsze ludzie, a mężczyźni w szczególności zwracają uwagę na wygląd. Zadbaj więc o to abyś wyglądała estetycznie i zarazem olśniewająco. Ubierz się kobieco, ale niezbyt wyzywająco, uśmiechaj się i poruszaj z gracją - dzięki temu na pewno zrobisz dobre pierwsze wrażenie - pamiętaj jednak, że nie jest ono kluczowe. Ważne, aby to pierwsze wrażenie utrzymać dalej miłym, ale naturalnym zachowaniem, inteligentną rozmową i umiejętnością zachowania się. Wtedy na pewno zrobisz na chłopaku pozytywne wrażenie.
100
0
100 | 4 lata temu | 18580 pkt
Bądź sobą. Skromną i schludną osobą.
Karo
0
Karo | 3 lata temu | 6254 pkt
Nikogo nie graj, bo gra się kiedyś kończy i wtedy zobaczy ciebie prawdziwą i to może go zaskoczyć.
krawczyk.ania89
0
krawczyk.ania89 | 3 lata temu | 43850 pkt
Nie ma jednej, jednoznacznej odpowiedzi na to, jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka. Przede wszystkim, wynika to z tego, że na każdego działa coś innego, i to, co jednym może się podobać, innych może odpychać. I tak jest również w sytuacjach damsko - męskich. Warto jednak pokazać, że jest się interesująco osobą. Przede wszystkim jednak, należy przy tym pozostać sobą, nie kłamać i nie koloryzować na swój temat - prawda i tak wyjdzie na jaw. Warto być zadbanym, schludnym. Nie można być nachalnym - to zazwyczaj odrzuca, zniechęca.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.