Jaki kolor pasuje do szarego?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Kolor szary świetnie prezentował się będzie w towarzystwie błękitu / turkusu. Jest to jedno z najmodniejszych połączeń kolorów. Ostatnio bardzo często można znaleźć propozycje łączenia koloru szarego z pastelowymi barwami - różem, pomorańczowym czy zielenią. Szare dodatki można również połączyć z kolorem białym, aby uwydatnić czystość bieli. W zależności od rodzaju stroju można także poeksperymentować łącząc szary z zielenią, granatem bądź odcieniami brązu (tu też będzie ważny odcień i intensywność szarości).
anca
0
anca | 7 lat temu | 2934 pkt
Szary jest uniwersalnym kolorem i w towarzystwie każdej barwy będzi się dobrze prezentował. Jasny szary najlepiej łączyć z czarnym i białym lub z kolorami jasnymi, nieintensywnymni, np. pudrowym różem. Ciemniejszy szary można zestawić z granatem, bordo... Możemy swobodnie nosić szarości gdy chcemy ubrać się elegancko i niewyzywająco.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Szary jest obok czerni i bieli jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Dzięki temu też możemy dobrać do niego praktycznie każdy inny i będzie to wyglądało bardzo ładnie. Ja osobiście polecam kolor biały, niebieski, czy też czerwony. Zależy oczywiście o jakiej części naszej garderoby mowa. Do szarej sukienki na przykład, bardzo ładnie będą wyglądały czarne dodatki i srebrna biżuteria. Jeśli zaś chodzi o spodnie, czy spódnice, bluzki w ciemnych, wyrazistych kolorach będą się świetnie prezentować.
kasiek456
0
kasiek456 | 4 lata temu | 15622 pkt
Kolor szary będzie dobrze się komponował z większością kolorów. Jeśli połączymy szarość z bielą lub z czernią, to uzyskamy klasyczny, elegancki efekt. Wszystko zależy czego te kolory dotyczą: wystroju wnętrza, ubrań, czy jeszcze czegoś innego. Pięknie będzie wyglądało połączenie szarości z kolorem koralowym, czerwonym lub różowym. Ciemny szary będzie również współgrał z jasną, wiosenną zielenią.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.